1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan’ın Kur’an okumasına yoğun ilgi
Başbakan’ın Kur’an okumasına yoğun ilgi

Başbakan’ın Kur’an okumasına yoğun ilgi

Vefat eden SP Lideri Necmettin Erbakan için Kur’an okuyan Başbakan Erdoğan’ın amatör çekimine sosyal paylaşım sitelerinde yoğun ilgi.

A+A-

Başbakan Erdoğan’ın vefat eden Necmettin Erbakan için okuduğu Kur’an-ı Kerim, cep telefonuyla kaydeden kişi görüntüleri sosyal paylaşım ağlarına atmasıyla izlenme rekorları kırdı.

Siirtliler.Net’in bu görüntüyü Facebook sosyal paylaşım ağında paylaşması Siirtli özellikle gençler tarafından da ilgi gördü. Başbakan’ın videosunu birbirleriyle paylaşmaya başlayan Siirtli gençler videonun altına yaptıkları yorumlarla da duygu ve düşüncelerini okurlarla paylaştılar. Başbakan Erdoğan'ın Kuranı okumadaki aksanı dikkatlerden kaçmadı.

İşte o yorumlardan ilk gelenler:

Sercan Bilgi: Laiklik elden gitti diye çıgırkanlar meydana çıkar şimdi...

Eyüp Güzel: eyvah eyvah ülke elden gidiyor

Sercan Bilgi: Bu ülkeyi Mustafa Kemal Atatürk tek başına Kurtarmadı. Onun Komutasında bulunan Ak sakallı babaların Başı Kapalı Anaların kınalı kuzuları eşliğinde kurtardı. Atatürk emir verdi onlar canlarını verdi. Şimdi Kuran okuyan Başbakan RTE Canan Arıtmana oğlunu bu vatan için feda et dese sizce feda edermi ?

MEhmet ALican Işık: irtica diye meydanlarda sesler yükselmaya başlar şimdi. RTE ağzına sağlık

Mehmetcan Angigün: Şilide oluşan göcük sonrası işçiler sağ salim çıkartıldıktan sonra. cumhurbaşkanı inançları gereği 33 sayısına ısrarla vurgu yaptı. işçiler 33 gün göcük altında kalmıştı ve ilk işçi 13-10-10 tarihinde çkartıldı topladığnızda 33 yapar. Şili inançlarına o kadar bağlı bir millet . başbakanımız islamın inancı gereği olan kuran okumayı ve namaz kılmayı bile gizli kapaklı yapıyor . işte öyle bir ülkede yaşıyoruz... Özgürlük diye kendini yırtanlar, inanç özgürlüğüne neden atıfta bulunmuyorlar...

Tuncay Cesuroğlu: Halifelik yapmış bir imparatorluğun torunları olarak sayın başbakanın o kadar içten ve tam bir arapça aksanıyla kuranı okuması beni çok duygulandırdı. temeli islama dayanan bir millet olarak dini irticaya dönüştürenleri kınıyorum. İnancı düşman bir ülke değil inancına sadık bir ülke istiyoruz

Video linki

Bu haber toplam 4839 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!