1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan’dan Vali Çolak’a teşekkür
Başbakan’dan Vali Çolak’a teşekkür

Başbakan’dan Vali Çolak’a teşekkür

Toplu açılışlar için ilimiz Siirt’e gelen Başbakan Erdoğan, tesisler için emeği geçenlere teşekkür etti.

A+A-

Önceki gün Başbakan Erdoğan’ın, çalışma gayretinden ötürü Siirt Valisi Musa Çolak’a herkesin önünde teşekkür etmesi ile “arkandayım” mesajını vermesi halinde Vali Çolak’ın ilimizde yapacağı çalışmalarda daha cesaretli davranabileceğini belirtmiştik.  Nitekim Başbakan Erdoğan, protokolde Vali Musa Çolak’ı hem yanında oturttu hem de miting alanında yaptığı konuşmada teşekkür etti.

 

Başbakan herkese tek tek teşekkür etti

Sadece milletvekilleri hariç

 

Başbakan Erdoğan, toplu açılışını yaptığı 32 tesisi Siirt’e kazandırdıkları için herkese tektek teşekkür etti. Teşekkür listesinde sadece milletvekilleri bulunmuyordu. Başbakan Erdoğan’ın teşekkür mesajında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Bu hizmetleri Siirt’e kazandıran özel sektörümüze, Siirt’e yaptıkları yatırımlardan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Adalet Bakanlığımıza, Tarım Bakanlığımıza, Milli Eğitim Bakanlığımıza, İçişleri Bakanlığımıza, Siirt Valiliğine, İl Özel İdaresine, emeği geçen tüm kurumlara, yüklenici firmalara, mimarından mühendisine, işçisine kadar tüm arkadaşlarıma Siirt’e kazandırdıkları bu eserlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

Bu haber toplam 3390 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!