1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Erdoğan’a doğum günü mesajları
Başbakan Erdoğan’a doğum günü mesajları

Başbakan Erdoğan’a doğum günü mesajları

57 yaşına giren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü münasebetiyle yayınlanan mesajlar

A+A-

Başbakan Erdoğan’ın 57 yaşına girmesi münasebetiyle Siirt Milletvekilleri ve İl Başkanı tarafından yayınlanan doğum günü mesajında Türkiye’nin Başbakan Erdoğan’a ihtiyacı olduğuna vurgu yapıldı.

Yılmaz Helvacıoğlu mesajını birkaç cümleyle sınırlı tutarken, en anlamlı mesaj Afif Demirkıran’dan geldi.

 

Afif Demirkıran (Siirt Milletvekili)

Öncelikle Allah kendisine uzun ömürler versin. Allah, Türkiye’nin başından kendisini eksik etmesin. Gerçekten ve bütün samimiyetimle belirtmeliyim ki, kendisi gecesini gündüzüne vermiş 24 saat 365 gün vücudunun bütün damarları ve hücreleriyle bu ülkenin selameti, bekası, geleceği, çocukları ve sorunları için çalışıyor, didiniyor. Bugün partimizin İl Başkanları toplantısında beraberdik ve orada şöyle bir cümle kullandı kendisi: “Ben şunu hayal ediyorum. 40-50 yıl sonra birileri desin ki geçmişte bir parti kuruldu ve bu partinin kadroları bu ülkeyi bu seviyeden şu seviyeye çıkardılar, dünyanın lider ülkesi konumuna getirmek için ellerinden geleni yaptılar, yılmadan çalıştılar. Tek amaçları vardı ülkenin kalkınması, geleceği, huzuru, daha fazla demokrasiyi yaşaması idi."

Başbakan bugünkü İl Başkanları Toplantısında hayalini bu cümlelerle ifade etti. Doğrusu kendisinde gördüğümüz de budur. Onun sayesinde ve onun döneminde ülkemiz bugün çok daha ileri seviyelere gelmiştir.

Daha dün yurtdışından geldim. Çarşıdaki Lübnan’lı bir lokantacıdan tutun da, Avrupa Parlamentosu’ndan bazı üst düzey yetkililerle yaptığımız sohbetlerde herkesin Başbakanımız ile ilgili “Türkiye’nin çehresini değiştirdi, çağ atlattı. Türkiye’nin değil Bölge ve Dünya siyasetine ciddi bir ivme kazandırdı.” Şeklinde hayranlıklarını dile getirmektedirler. Böyle bir insana Allah uzun ömürler versin denmez de ne denir. İnşallah daha nice yıllar bu ülkeye hizmet eder.

 

Yılmaz Helvacıoğlu (Siirt Milletvekili)

Allah uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin.

 

Bayram Kızılay (Ak Parti Siirt İl Başkanı)

57 yaşına giren Başbakanımızın doğum gününü kutluyoruz. Allah çok uzun ömürler versin. Türkiye’mizin başından onu eksik etmesin. Bu ülkenin ona ihtiyacı var. Sağlıklı, dinç, etkili ve yetkili bir şekilde Türkiye’nin başında onu görmek istiyoruz.

 

Başbakan Erdoğan

Bu haber toplam 10280 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!