1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Erdoğan, Siirt’te toplu açılış yaptı
Başbakan Erdoğan, Siirt’te toplu açılış yaptı

Başbakan Erdoğan, Siirt’te toplu açılış yaptı

Siirt’te kamuya ve özel sektöre ait 32 tesisin toplu açılışı için Siirt’e gelen Başbakan Erdoğan’ın beraberindeki heyette 5 Bakan bulunuyordu.

A+A-

Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile birlikte Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker ile Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran ve Yılmaz Helvacıoğlu da hazır bulundu.

 

Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan ve gün boyunca etkisini sürdüren yağmur nedeniyle miting alanını dolduran yaklaşık 6-7 bin kişi yağmurdan nasibini aldı.

 

Ak Parti İl Başkanı Bayram Kızılay’ın miting öncesinde hummalı çalışmalarının yanı sıra M.Emin Erçelik başkanlığındaki İl Gençlik Kolları’nın miting alanına hakimiyetleri kendini hissettirdi.

 

VEKİLLER YUHALANDI

 

Toplu açılış için kurdele kesimi sırasında isimleri okunan Siirt milletvekillerinin miting alanında bulunan 30-40 kişilik bir grup tarafından yuhalanması ve Başbakan Erdoğan’ın konuşmalarına dair detay bilgileri sonraki haberlerimizde aktarmaya devam edeceğiz.

Bu haber toplam 2510 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!