1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan 2 hafta sonra tekrar aradı
Başbakan 2 hafta sonra tekrar aradı

Başbakan 2 hafta sonra tekrar aradı

Başbakan Erdoğan, 12 Aralık’ta karayoluyla Batman’dan Siirt’e giderken yolunu kesen Aktaş köyündeki Şilan Kezer’i Siirt dönüşünde evinde ziyaret etmiş, dertlerini dinlemişti. Sorunlarını o ziyareti sırasında not alan Erdoğan tam 2 hafta sonra Şilan’ı tele

A+A-

Siirt’e 17 kilometre uzaklıktaki Aktaş Köyü’nden geçtiği sırada yolunu keserek Başbakan’la konuşan Şilan Kezer, ikinci defa şaşkınlık yaşıyor. İlk şaşkınlığını yolunu kestiği Başbakan’ın “Siirt’ten dönerken sana uğrayacağım” diyen ve verdiği sözü tutarak akşam vakitlerinde Başbakan Erdoğan’ın köye gelerek evini ziyaret etmesinde yaşamıştı. Küçük Şilan ikinci şaşkınlığı ise bu ziyaretten tam 2 hafta sonra yaşadı. Başbakan Erdoğan, Şilan’ı arayarak sorunlarının çözülüp çözülmediğiyle ilgili bilgi aldı.

 

Şilan, Başbakan Erdoğan ile yaptığı telefon görüşmesinde geçen konuşmaları şöyle anlattı: “Okuluma gidip gitmediğimi sordu. Öğretmenlerin nasıl, arkadaşların nasıl, eviniz yapılıyor mu? Gibi sorular sordu. Başka bir ihtiyacımız olup olmadığını sordu. Ben de Allah sizden razı olsun, size çok teşekkür ediyoruz başka bir ihtiyacımız yok dedim. Onun gibi birisi evimize geldi. Bundan çok gurur duyduk.

Bu haber toplam 3105 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!