1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başaran: “Aday olursam oy dengeleri değişir”
Başaran: “Aday olursam oy dengeleri değişir”

Başaran: “Aday olursam oy dengeleri değişir”

AK Parti’den Siirt milletvekili aday adayı olan Şirin Başaran, Siirtliler.Net’e açıklamalarda bulundu.

A+A-

Kurtalan’dan çıkan aday adaylarından Şirin Başaran, bayan milletvekili adayının seçmende farklı bir güven duygusu oluşturduğuna değinerek Siirtliler.Net’e yaptığı değerlendirmelerde aşağıdaki ifadelere yer verdi:

 

“Aday olarak oy dengelerini değiştirebilecek bir konumdayım. Diğer partilerin kemikleşmiş oyları kendini koruyor. Ancak ortada olan, adaya göre veya siyasi gelişmelere göre oylarının yönü değişebilecek seçmen profili var. İşte bu seçmen profili Şirin Başaran ismi geçtiğinde oturup düşündüklerini ve bu ismi değerlendireceklerini dile getiriyorlar. Aday adaylığımın duyulmasının ardından il merkezinden, ilçemizden ve hatta il dışından gelen telefonlar ve ziyaretçilerimizin artması yaydığımız enerjinin bir göstergesidir.

 

İş ve istihdama yönelik projelerimiz var ve bunlar üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bununla beraber eğitim, aile, kadın sağlığı ve kültür-turizm gibi konularda da ciddi projelerimiz bulunuyor. Sadece Kurtalan’ın değil Siirt’in milletvekili adayı olacağımız için ilimizin bütününe yönelik projelerimizi geliştiriyor, genişletiyoruz.

 

Yeni İl Başkanımız belli oldu ve görevine hafta sonu itibariyle başladı. Kendisini hafta başında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ileteceğiz ve ‘biz buradayız’ mesajını vereceğiz.

 

2 Mart’ta partimizin açıklaması olacak. 30 Mart’ta adaylar belli olacak. Eğer ki nasip olur da adaylık şahsıma verilirse ondan sonra yoğun bir şekilde seçim çalışmalarına başlayacağız.”

 

Başaran’ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ve Siirtliler.Net ile paylaştığı projeleriyle ilgili açıklamalarına sonraki haberlerimizde yer vereceğiz.

Bu haber toplam 5389 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!