1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Barış Erden: Destekleyenlere teşekkür ediyoruz
Barış Erden: Destekleyenlere teşekkür ediyoruz

Barış Erden: Destekleyenlere teşekkür ediyoruz

STSO seçimlerini küçük rakamlarla kaybeden Siirt’in yerel yatırımcılarından Barış Erden, çıkan sonucun hayırlı olmasını umuyoruz açıklamasında bulundu.

A+A-

STSO Adayı Barış Erden, dün gerçekleştirilen STSO seçimlerine ilişkin Siirtliler. NET’e yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Siirtimizin ticaret ve sanayisine bir çeki düzen vermek ve Odamızın yerinde yönetilebilmesi amacıyla değerli yatırımcı ve girişimci arkadaşlarımızla birlikte şahsımın başkanlığında bir liste hazırladık. İşin gerçeğini söylemek gerekirse çok adil bir seçim süreci geçirmedik. Ama olan oldu biten bitti. Oy kullananlar sonuçta ortaya bir irade koydular ve mevcut Başkan ile yola devam kararı çıktı sandıklardan. Birçok grubu parmak sayısı kadar oy ile kaybettik. Genel oy oranına baktığımızda arada çok büyük bir fark yok. Umut ediyoruz ki tekrar yönetime seçilenler ilimizin yatırımcılarının sorunlarına eğilirler. Biz son güne kadar adaylığımızın arkasında durduk. Çıkan sonucun hayırlı olmasını umuyoruz. Bizi destekleyen bütün girişimci yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz.”
 

Bu haber toplam 2835 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
4 Yorum