1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Bakan Çubukçu, Siirt’e 2 müfettiş gönderdi
Bakan Çubukçu, Siirt’e 2 müfettiş gönderdi

Bakan Çubukçu, Siirt’e 2 müfettiş gönderdi

Bakan Nimet Çubukçu, Siirt’te dört kız çocuğuna onlarca kişinin tecavüz ettiği dehşet verici olayı gün ışığına çıkaran rehber öğretmene teşekkür ederek, “Öğretmenlerimizden istediğimiz tam da bu” dedi. Çubukçu ayrıca Siirt’e iki müfettiş gönderdiğini söyl

A+A-

İlimizde yaşanan fuhuş rezaletiyle ilgili konuşan Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, yaşananları ortaya çıkaran rehber öğretmenle görüşmek istediğini söyledi. Güvenliği için öğretmenin adını vermek istemeyen Çubukçu, Siirt’e 2 müfettiş ve Özel Eğitim Rehberliği ve araştırma Genel Müdürü Ruhi Kılıç’ı gönderdiğini belirtti.

Çubukçu yaptığı açıklamada: “İki müfettişten birinin kadın olmasını özellikle istedim. Bu ahlaksız olayın ortaya çıkmasını sağlayan rehberlik öğretmenimizle anayasa oylamaları nedeniyle doğrudan görüşme imkanı bulamadım ancak en kısa z amanda arayacağım. Rehber öğretmenlerimiz aile gibi öğrencilerimizle iç içe olan arkadaşlarımızdır. Bu öğretmen arkadaşımız her türlü takdiri hak etmiştir. Müdürümüz de gereken tutum ve eylemleri yapmıştır.” dedi.

Bu haber toplam 2768 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!