1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Bağış, 50 bin muhtara mektup gönderdi
Bağış, 50 bin muhtara mektup gönderdi

Bağış, 50 bin muhtara mektup gönderdi

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, yaklaşık 50 bin muhtara, Türkiye’nin AB’ye üyelik sürecindeki desteklerini almak üzere mektup ve tanıtıcı broşürler gönderdi.

A+A-

Bağış: “Toplumun seçilmiş liderleri olan muhtarların, bu sürecin içinde yer alması gerekiyor

Bağış, Yenişehir Postanesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bu hayati süreci tüm kamuoyunun daha iyi anlayabilmesi için, toplumunseçilmiş liderleri olan, her mahallenin her köyün güvenini kazanmış olan muhtarların bu sürecin içinde yer alması gerekiyor” dedi.

 

“Muhtarlarımız bu topluma gerçekten hizmet veren vatandaşlarımız, onların katkısı olmadan ilerlememizi mantıklı bulmadım” diye konuşan Bağış, “Bu mektubun içinde, AB sürecinin tarihçesi, AB sürecinde Türkiye'nin neler kazandığı ve kazanacağı, AB'nin ne kazandığı net bir şekilde anlatılıyor” dedi.

 

PTT'nin, Türkiye'nin gözbebeği haline geldiğini” belirten ve tüm posta teşkilatına teşekkür eden Devlet Bakanı ve Başmüzakereci  Sayın Egemen Bağış, herkesin yaklaşan bayramını kutladı ve 12 Eylül'deki referandumda da “inşallah çifte bayram yapacağız” diye konuştu.

Bu haber toplam 2183 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!