1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Avrupa Gazisi Mahfuz Göl’den erken seçim yorumu
Avrupa Gazisi Mahfuz Göl’den erken seçim yorumu

Avrupa Gazisi Mahfuz Göl’den erken seçim yorumu

15 Temmuz FETÖ/GLADYO Darbe girişiminin tek Avrupa Gazisi olan hemşerimiz Mahfuz Göl, erken seçim ile ilgili oldukça anlamlı bir yorumda bulundu.

A+A-

Fransa’da yaşayan Siirtli hemşerimiz Mahfuz Göl, 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gün Türkiye’ye gelmiş ve o gece darbe girişimiyle karşılaşmıştı. Darbe haberini alır almaz Fatih Saraçhane’deki milli direnişe katılmış ve vücudunun çeşitli yerlerinden aldığı mermilerle yaralı olarak hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

15 Temmuz darbe girişiminin tek Avrupa Gazisi olan Siirtli hemşerimiz Mahfuz Göl, erken seçim kararıyla ilgili sosyal medyada paylaştığı yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Hiç düşündünüz mü? Rusya seçime gitti. İran seçime gitti. Şimdi ise Türkiye seçime gidiyor. Acaba açıktan söylenmeyen büyük bir savaş mı başlıyor. Mazeretsiz bir şekilde önce vatan ve bağımsızlık diyen, daha güçlü Türkiye diyen herkes, teknolojinin imkanlarıyla da insanımızın yüreğine dokunarak istiklal ve istikbal mücadelemizde her aşamada yerini almalıdır. Dünü, bugünü ve yarını anlatacağız.”

Bu haber toplam 2092 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
5 Yorum