1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AVEA rakiplerine fark atıyor.
AVEA rakiplerine fark atıyor.

AVEA rakiplerine fark atıyor.

AVEA ilimizde iletişim sektöründe müşterilerine çağ atlamakta iddialı bunun içinde yenilenen yüzü ile 9 Haziran da kapılarını açıyor.

A+A-

İlimizde 1946 yılından beri çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Kıngır ailesi 2004 yılından itibaren iletişim sektöründe de Siirt’te Osmanlı iletişim adı altında AVEA A.Ş ile Siirtlilere hizmet vermeye devam ediyor.  2006 yılında AVEA iletişim bünyesinde Türkiye dokuzunculuğunu yaşayan Osmanlı İletişim bu günlerde de ilimizde insanlara daha güzel hizmet verebilmek için birçok yeniliği ard arda sıralıyor. Güres caddesinde iki şubesini de son teknolojiye sahip konsept ile yenileyen Osmanlı iletişim 9 haziran Perşembe günü görkemli bir açılışla kapılarını Siirtlilere açıyor.

 

Yeni konsepti ile tüm Türkiye de yeniliğe merhaba diyen AVEA Siirt’i pilot il seçerek daha güvenli daha ilgili profesyonel kadrosu ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışıyor. Son zamanlarda hızı bir atak gösteren AVEA ekibi olarak, Avea Genel Müdürü Erkan AKDEMİR Genel müdür yardımcısı Ali YILMAZ ve yeni konseptin Siirt’te kurulmasından dolayı büyük çaba sarf eden Türkiye satış direktörü Gökalp EKŞİ katılacak. 9 Haziran Perşembe günü saat 13,30 açılışı yapılacak mağazalarda birçok yeni teknoloji ürünlerin dışında Türk Telekom ve TTN Adsl hizmeti de sunulacak. Müşterilerin bütün isteklerine cevap verebilecek müşteri temsilcisi masası da hizmete girecek.

Bu haber toplam 2958 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!