1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Av.Esin Göncü: “Ankara’da bir hukuk kapınız var”
Av.Esin Göncü: “Ankara’da bir hukuk kapınız var”

Av.Esin Göncü: “Ankara’da bir hukuk kapınız var”

Siirtliler.Net’in Hukuk Danışmanlığı’nı gönülden yapmakta olan Ankara’daki hemşehrimiz Av.Esin Göncü’yü hukuk dünyasının zirvelerinde görmek istiyoruz.

A+A-

“Memleketimin ve hemşehrilerimin sıkıntılarına çare olabileceksem ne mutlu bana” diyen hemşehrimiz Av.Esin Göncü kimdir?

 

1982 Siirt doğumlu olan Av.Esin Göncü, Mehmetçik İlköğretim Okulu, Siirt Atatürk Anadolu Lisesi’nde ilk-orta ve lise öğrenimini tamamladı. Liseyi okulun üçüncüsü olarak bitiren Göncü, Dicle Üni. Hukuk Fakültesi’ni kazandı. Üniversiteden sonra daha iyi bir staj eğitimi alabilmek için Ankara’ya yerleşti. Stajını tamamladıktan sonra 2 yıl özel bir şirketin hukuk danışmanlığını yaparak avukatlık mesleğini ilerletti ve daha sonra kendi bürosunu açtı. 2007 yılından bu yana ekibiyle birlikte kendi bürosunda avukatlık yapmaktadır.

 

Son dönemde özellikle icra hukuku üzerinde çalışmaları devam eden Göncü’nün yaklaşık 3 yıldır özel sektörün yanı sıra T.Halk Bankası, Ankara Büyükşehir Belediyesi. Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Ankara Bölge Müdürlüğü gibi resmi kurumların da sözleşmeli avukatlıklarını yapmaktadır.

 

Ankara Mahkemelerinde hukukçu bilirkişi olarak çalışmalarını da bir yandan sürdüren ve Siirtliler.Net’in Hukuk Danışmanlığını gönüllü olarak sürdürmekte olan Av.Esin Göncü, 18 yaşına kadar yaşadığı memleketi Siirt’e ve hemşehrilerine olan sevgisini şu sözlerle dile getirmektedir: “Siirt’te yaşamış biri olarak memleketimin sıkıntılarını biliyorum. Memleketimin sıkıntılarının giderilmesiyle ilgili üzerime düşeni elimden geldiğince yapmaya hazırım. Siirtli hemşehrilerime her zaman kapım açıktır.”

 

Adres:

Strazburg Cad. 26/14 Sıhhiye – Ankara

Tel: (0312) 231 44 22

Bu haber toplam 6612 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!