1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ankara’daki Siirtli Öğrenciler; Size bir davet var!
Ankara’daki Siirtli Öğrenciler; Size bir davet var!

Ankara’daki Siirtli Öğrenciler; Size bir davet var!

Milletvekili Osman Ören ve Prof. Dr Yasin Aktay Ankara'da okuyan Siirtli üniversite öğrencilerini bir araya getirip bir dayanışma ortamı oluşturmanın ilk çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.

A+A-

Siirtliler arasında birlikteliğin sağlanması ve Türkiye genelinde güçlü bir Siirt lobisinin oluşturulması yönündeki görüşlerini her fırsatta dile getiren Siirt Milletvekili Osman Ören, hafta sonu Cumartesi günü ilk faaliyetine üniversite öğrencileriyle başlıyor.

 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ, OSMAN ÖREN’İN DAVETLİSİSİNİZ

 

Ankara’da yaşayan Siirtli üniversite öğrencilerini 3 Aralık Cumartesi günü bir araya getirecek olan Siirt Milletvekili Osman Ören yaptığı açıklamada, “Siirtliler.Net aracılığıyla Ankara’da okuyan öğrencilerimizi Cumartesi günü bekliyoruz. Katılmak isteyen tüm öğrencilerimiz herhangi özel bir davet beklemeksizin gelebilirler.” dedi.

 

ÖĞRENCİLER SESLERİNİ SİİRTLİLER.NET İLE DUYURACAK

 

Osman Ören’in ev sahipliği yapacağı gecede, üniversite öğrencileri Siirt Milletvekili Osman Ören ile bol bol sohbet etme ve projelerini ya da taleplerini bizzat aktarma imkanı bulacaklar. Programa katılacak olan Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’in birebir yapacağı söyleşilerle öğrenciler görüş, dilek ve temennilerini kamuoyuyla paylaşabilecekler.

 

Ankara’daki üniversitelerde okuyan öğrencilerle, Siirt Milletvekili Osman Ören’in bir araya geleceği programla ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir;

 

Tarih: 3 Aralık Cumartesi

Yer: Emek 4.Caddesindeki Öz Urfalı Restaurant

Saat: 16.00

Detay bilgi için : 0506 333 33 56

 

Bu haber toplam 3126 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!