1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Anadolu Üsküdar karşılaşmasıyla ilgili ne dediler?
Anadolu Üsküdar karşılaşmasıyla ilgili ne dediler?

Anadolu Üsküdar karşılaşmasıyla ilgili ne dediler?

14 Mart 2010 Pazar günü, Saat 13:30’da Vefa Stadı’nda oynanacak olan Anadolu Üsküdar 1908 – Siirtspor maçıyla ilgili her iki takımın teknik kadrosuyla görüştük.

A+A-

Siirtliler.Net’in “Nasıl bir maç bekliyorsunuz?” şeklindeki sorusuna verilen yanıtlar:

 

Ali Beykoz – Siirtspor Teknik Direktörü

Hazırlıklara başladık. Kazanmak için oynayacağız. Bu maçı da 3 puanla geçmemiz gerekiyor. Anadolu Üsküdar genç bir takım. Cezalı oyuncuları var. Fena bir takım değil. 2-3 maçlarını seyrettim genç bir kadroya Ali Beykoz - Siirtsporsahipler. Çekişmeli geçecek bir maç olacak muhtemelen. Takımımız vuruşlarını gole çevirirse biz bu maçı rahatlıkla alırız. Geçen Pazar grubun iyi takımlarından biriyle oynadık. Önemli olan istikrarı devam ettirmektir. Taraftara ihtiyacımız var. Taraftarımız bazen duygularına yenik düşsede destekleri şarttır. Teknik heyet, oyuncular, taraftar ve en başta da yönetim bir bütünün parçasıdır.

SİİRTLİLER.NET

Çetin Akınay – Siirtspor Taraftarlar Derneği Başkanı

Taraftar olarak bu hafta İstanbul’da oynanacak maçla ilgili İstanbul’daki Siirtlilerin organizasyonunu yapacağız. Ben ve yönetimimden birkaç Çetin Akınayarkadaşla maçtan 2 gün önce İstanbul’a giderek, Siirtspor’a gönül veren İstanbul’daki hemşehrilerimizi maça davet edeceğiz. Bu maçı biz kesinlikle deplasman maçı olarak görmüyoruz. İstanbul’daki Siirtlilerin üstünlüğüyle taraftar açısından deplasman maçı olmayacak bu maç. Daha önceki yıllarda Kartalspor maçlarında olduğu gibi tribünleri Siirtliler dolduracaktır. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu hafta Vefa stadında oynanacak olan maça İstanbul’daki hemşehrilerimizin, taraftarlarımızın ilgi göstereceğine inanıyorum.

 

Murat Şahin – Anadolu Üsküdar 2.Başkanı

Murat Şahin - Anadolu Üsküdar

Mutlak galibiyete oynuyoruz.

 

Ali Eren Beşerler – Anadolu Üsküdar Teknik Direktörü

Yenmek için çıkacağız sahaya. Siirt geçen hafta güzel bir galibiyet aldı. Ali Eren Beşerlerİnternetten takip ettiğim kadarıyla yeni bir hoca değişikliğine gittiler. Onlar da iyi bir takım ama biz de iyi bir takımız. Kazanmak istiyoruz. Kendi evimizde oynamanın avantajını kullanacak ve 3 puan almak için sahaya çıkacağız.  

Bu haber toplam 3224 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!