1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Anadolu Şehit Aileleri Dernek Başkanları Van’da toplandı
Anadolu Şehit Aileleri Dernek Başkanları Van’da toplandı

Anadolu Şehit Aileleri Dernek Başkanları Van’da toplandı

Türkiye’nin farklı illerinde bulunan Anadolu Şehit Aileleri Derneklerinin İl Başkanları ile birlikte şehit yakınları Van’da buluştular.

A+A-

Van Valisi Murat Zorluoğlu’nun konuğu olan dernek başkanları ile şehit yakınlarıyla hem sosyal durumlarıyla ilgili görüşler paylaşıldı hem de Van’ın tanıtımı yapıldı.

ismail-sehitoglu.jpg

SİİRT’TEN İSMAİL ŞEHİTOĞLU KATILDI

Vali Murat Zorluoğlu, Türkiye’nin farklı illerinden, Anadolu Şehit Aileleri Derneği il başkanları ve şehit yakınlarını ağırladığı yemekte şehit aileleriyle hasbihal ederek şehit yakınlarının ve derneklerinin kendileri için çok kıymetli olduğunu söyledi. Şehitlerin emaneti olan yakınlarıyla bir arada olmanın kendisini duygulandırdığını ve memnun ettiğini ifade eden Vali Zorluoğlu, “Sizi ağırlamaktan çok büyük bir memnuniyet, çok büyük bir keyif alıyoruz. Sizler bizim onur konuklarımızsınız. İnşallah Van’da geçirdiğiniz süre içerisinde memnun kalmışsınızdır. Van çok güzel bir şehirdir. Gittikçe güzelleşen, Türkiye’ye değer katacak olan potansiyele sahip bir şehir. Turizmde de iddialı olan bir şehir. Huzur ortamı da sağlandı. Bundan sonra Van, ekonomik olarak, turizm olarak, hayvancılık potansiyeli ile daha çok katkı sağlayacaktır. Van artık terörle değil güzel hadiselerle gündeme gelecektir. Van gelişiyor. Ülkemiz bir bütün olarak gelişiyor ve kalkınıyor” dedi.

Yemek programı sonunda dernek başkanları tarafından Vali Zorluoğlu’na günün anısına plaket takdim edildi. Programa, Vali Murat Zorluoğlu’nun yanı sıra, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici ve Jandarma Asayiş Kolordu Komutan Yardımcısı Albay Uğur Özmen katıldı. 

Bu haber toplam 2207 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!