1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Anadolu Gençlik Derneği, Ramazan kumanyası dağıtıyor
Anadolu Gençlik Derneği, Ramazan kumanyası dağıtıyor

Anadolu Gençlik Derneği, Ramazan kumanyası dağıtıyor

Bir dönem, Metin Yardım tarafından yönetilen Anadolu Gençlik Derneği Siirt Şubesi yeni bir oluşum içine girmiş bulunuyor.

A+A-

Macit Sevgili başkanlığında tekrardan faaliyetlerine başlayan derneğin Siirt şubesi, Ramazan ayında yardıma muhtaç ailelere ulaşmaya çalışıyor. Derneğin başkan yardımcılığını görevini üstlenen Fatih Sarıkaya ve Berzah Elma ile diğer yönetim üyeleri Ramazan sıcağı dinlemeden yardımları ulaştırmaya çalışıyorlar.

Merkezden gönderilen 75 adet gıda kolisini ev ev dolaşarak dağıtan Anadolu Gençlik Derneği Siirt Şubesi Başkanı Macit Sevgili "Genel Merkezce yardıma muhtaç ailelere verilemesi üzere ilimize gönderilen 75 adet gıda kolisinin dağıtımına başladık. Üyelerimizce önceden tespit edilen yardıma muhtaç ailelere iftardan önce ve sonra evlerine kadar gidip imza karşılığı kolilerini vermekteyiz. Siirt'te daha önce varolan Anadolu Gençlik Derneği'ni yeni devralmış bulunmaktayız. Şube olarak çok büyük etkinliklere imza atmak için kollarımızı sıvadık. Önümüzdeki günlerde başlatacağımız ilmi çalışmaları basından takip edebilirsiniz" dedi.

Bu haber toplam 1979 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!