1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Altyapısız Asfalt Olur mu?
Altyapısız Asfalt Olur mu?

Altyapısız Asfalt Olur mu?

Kurtalan Belediyesi’nin kışa hazırlık çalışmaları kapsamında ilçede 11 ana caddeye sıcak beton ve asfalt dökülmeye başlandı. Ancak asfaltlanan yer çok geçmeden tekrar kazılıyor.

A+A-

İlçede 11 caddeye sıcak beton ve asfalt çalışmaları başladı. Ancak eski ve çürüme safhasına gelen alt yapıdan sızıntılar yüzünden asfaltlanan yerler tekrar kazılıp tekrar asfaltlanıyor.

Sıcak beton asfalt çalışmalarını 11 ana cadde 4 ara sokakta yapmaya başlayan Kurtalan Belediyesi, Sağlık caddesi, Beykent caddesi, Fırat mahallesi Gürsel caddesi, Yayıkdere mahallesi pirişme köyü caddesi, Ahmet Necdet Sezer caddesi, Yaşar Kemal caddesi, Jandarma caddesi, Barış caddesi, Mezopotamya caddesi, Tedaş caddesi ve Güney mahallesi aşağı Kutip köyü caddesi ile Kültür mahallesinde 2 sokak ile Güney mahallesinde de 2 sokağa sıcak beton asfalt yapacak. Bu çalışmada toplam 10 bin metre sıcak asfalt dökecek.

Yazboz tahtasına dönecek. Olan vatandaşa olacak

Kurtalan Belediye Başkanı Necat Yılmaz asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.  Burada kısa bir açıklama yapan Yılmaz, bu yıl içinde yaptığı hizmetlere dikkat çekti. Ama hesaba katmadığı Altyapısız bir Kurtalan da boşa akıtılan sıcak asfalt.

Bu haber toplam 3120 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!