1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ali İlbaş Siirt’ten seçim kararını açıkladı
Ali İlbaş Siirt’ten seçim kararını açıkladı

Ali İlbaş Siirt’ten seçim kararını açıkladı

AK Parti’nin Siirt siyasetinde yakından tanınan isimlerden biri olan Ali İlbaş, partisinden Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

A+A-

AK Parti’nin gerek yerel gerekse de genel seçimlerinde hem Siirt Belediye Başkan Adayı hem de Siirt Milletvekili Adayı olarak gösterdiği, aynı zamanda da partisinin Siirt İl Başkanlığı görevini sürdürmüş olan Ali İlbaş, Haziran seçimlerinde milletvekili aday adaylığı kararını verdi.

Siirtliler. NET’e aday adayı olacağını ve başvurusunu Cuma günü itibariyle yapacağını belirten İlbaş, şu ifadelere yer verdi:

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren partimin birçok kademelerinde çalıştım, hizmet ettim. Çok önceki seçimlerde aday adayı idim fakat adaylık verilmemişti ama yine çalıştım. Geçen seçimlerde adaylık verildi yine çalıştım. Siyasette kendimizi adamış olduğumuz partimiz lehinde hemşerilerimizin hizmetinde çalışmak bizim siyasi şiarımızdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz ay Siirt’teki kongremize katıldığında söylediği gibi ilimizin özellikle merkezinde düşüşte olan oylarımızı tekrar geri kazanmak, hemşerilerimizin partimize teveccühünü eskisi gibi yükseltmek için çalışıp duracağız. Hayırlısıyla aday adaylığı için kararımı verdim ve başvurumu yapıyorum.

Bu haber toplam 12437 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
51 Yorum