1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. ALFEMO patronu: “Siirt’e yine gelmek istiyorum”
ALFEMO patronu: “Siirt’e yine gelmek istiyorum”

ALFEMO patronu: “Siirt’e yine gelmek istiyorum”

Türkiye’deki 127.mağazasını açmak için Siirt’e gelen ALFEMO patronu Ramazan Davulcuoğlu’na Siirt gezdirildi. Davulcuoğlu, hayranlığını gizlemedi ve “tekrar gelmek istiyorum” dedi.

A+A-

Batman’daki açılışının ardından Öner Işık’ın sahibi olduğu Işıklar Mobilya’daki açılış için Siirt’e gelen ALFEMO patronu ile TUSKON ve MOSDER gibi önemli STK’ların yöneticileri, Abdulkadir Işık tarafından gezdirildi. Vaktin dar olması nedeniyle sadece Tillo ilçemizdeki önemli tarihi mekânları gezdiren Abdulkadir Işık’ın anlatımıyla Siirt’in tarihi değerlerini ilk kez öğrenen konuklar hayranlıklarını gizlemedi ve “daha geniş bir zamanda buralara tekrar gelmek istiyoruz” dediler.

Hz.İsmail Fakirullah, Hz.İbrahim Hakkı türbeleri, Sultan Memduh türbesini gezen konuklar burada yaptıkları duaların ardından bilgi aldılar. Sultan Memduh camisinde Hafız Taha’dan kısa bir sohbet dinleyen konuklar daha sonra Meymetül Hassa’nın ibadet ettiği mekan ile Hz.Fakirullah ile Hz.İbrahim Hakkı müzesini ziyaret ettiler. Abdulmetin Toprak’tan müzedeki eserlerle ilgili bilgi alan konuklar hayranlıklarını gizleyemediler.

 

Bu haber toplam 3459 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!