1. HABERLER

  2. SPOR

  3. AKINAY: Siirt taraftarı bölgenin en centilmen taraftarıdır
AKINAY: Siirt taraftarı bölgenin en centilmen taraftarıdır

AKINAY: Siirt taraftarı bölgenin en centilmen taraftarıdır

Pazar günü oynanacak olan Siirtspor-Araklıspor maçına herkesi davet eden Taraftar Başkanı Çetin Akınay, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamalarda “birileri tarafından taraftar, kulüp yönetimine canavar gibi anlatılıyor” dedi.

A+A-

Genç Siirtspor Taraftarlar Derneği Başkanı Çetin AKINAY, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamalarda şu satırlara yer verdi :

 

“Bugüne kadar takımımızın oynadığı maçlarda rakip takımların güçlü olmadığını ve gruptan lider olarak Play-Off 2.Lig yükselme maçlarına lider çıkıp playoff’ta temsil vizesi alacağını söylemiştik. Ancak playoff’taki takımların gruptaki takımlardan çok daha iyi takımlar olduğunu da görmek gerekir. Bu maçlarda taraftar desteği olmadan takımımızın başarıya koşacağına inanmadığımız gibi bizler taraftar olarak ve Siirtspor sevdalıları olarak takımımıza sonuna kadar destek verme niyetinde olduk.

 

Siirtspor yönetimi de aynı hassasiyeti göstererek takım için birlik-beraberlik çağrımıza kulak vermeli ve taraftarla beraber adım atmalıdır. Taraftar ile Kulüp yönetiminin arasını açmaya çalışanlar var. Bazı insanlar kulüp başkanına yaranmak için taraftarı bir canavar gibi göstermeye çalışmaktadırlar. Bizim taraftarımız bölgemizin en centilmen taraftarıdır. 3 Ferplay bayrağını Siirt Atatürk Stadında dalgalandıran yine Siirt taraftarıdır. 2.ligden, 3.lige düşmesine rağmen başkanını ve yönetimini alkışlayan yine aynı taraftardır. Ne oldu da bu taraftar şimdi yeni yönetime canavar gibi tanıtılıyor. Bizim taraftarımız 33 ilin birleştiği Anadolu Taraftarlar Federasyonu’nun kurucusudur. Taraftarımıza iftira edenleri önce Allah’a sonra da Siirt kamuoyuna havale ediyorum.

 

Biz 3 günlük taraftar değiliz. Taraftarımız iyi günde olduğu gibi kötü günde de takımının yanında yer aldı. Düz yolda yanında yer aldığı gibi yokuşta da taraftarımız hep vardı ve buna devam edecektir.

 

Son olarak

Genç Siirtspor Taraftarlar Derneği olarak 14 Şubat Pazar günü ilimizde oynanacak olan Siirtspor – Araklıspor maçına tüm sporseverleri takımımıza destek vermek için bekliyoruz.”

Bu haber toplam 3724 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!