1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Akgündüz: “İki ülke arasındaki ilişkiler geliştirilmeli”
Akgündüz: “İki ülke arasındaki ilişkiler geliştirilmeli”

Akgündüz: “İki ülke arasındaki ilişkiler geliştirilmeli”

Malezya’da ilk konferansı başarıyla tamamlayan Caprice Grup, konferansın ikincisine İstanbul’daki yeni otelinde ev sahipliği yapacak.

A+A-

 

Aralık ayının başlarında Caprice Grubun organizatörlüğünde Malezya’da “İslam Ülkeleri Turizm Standartları” adlı bir konferans düzenlendi. Konferansın iyi bir şekilde anlaşılması ve Türkiye kamuoyunda yankı bulması için Caprice Grup tarafından Türkiye medyasından 40’ün üzerinde medya mensubu konuk edildi. 2 gün süren konferansta turizm faaliyetlerinde İslami esaslara uygun koşulların geliştirilebilmesine yönelik şartlar görüşüldü.
 
Konferansa katılanlar arasında Türkiye’den önemli isimler de bulunuyordu. Prof.Dr.Nevzat Yalçıntaş ve Ahmet Akgündüz gibi isimler o isimlerden bazılarıydı. Konferansa Türkiye’nin yanısıra Güney Koreli, Arap ve Malezyalı akademisyenler de ilgi gösterdiler.
 
İkinci konferans İstanbul'da
 
Oldukça başarılı bir şekilde tamamlanan konferansın ikincisi gelecek yıl  İstanbul’da yapılmasına karar verildi. İkinci konferans için gelecek yıl Türkiye’ye gelecek olan konuklar Bayrampaşa’da inşaat çalışmaları aralıksız devam eden Caprice Gold tesislerinde ağırlanacak.
 
Akgündüz: “İki ülke arasındaki ilişkiler geliştirilmeli”
 
Konuklarını kendi tesisinde ağırlayacağını açıklayan Caprice Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz, her iki ülke arasında ilişkilerin geliştirilmesi gerektiğine dikkat çekti.
 
Bu haber toplam 3349 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!