1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Akçakale, Bolu’da Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı
Akçakale, Bolu’da Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı

Akçakale, Bolu’da Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı

Yrd.Doç.Dr.Nurettin Akçakale, Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı

A+A-

Yrd.Doç.Dr.Nurettin Akçakale, Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı.

 

ÖZGEÇMİŞ

Nürettin Akçakale, 1964 yılında Şirvan’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 1988 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Metalürji bölümünü bitirdi. 1989 yılında Sakarya Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde Metalişleri öğretmeni olarak göreve başladı.

 

1993–1995 yılları arasında Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Metal eğitimi bölümünde yüksek lisans yaptı. 1999 yılında Sakarya, Karasu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezine tayin oldu.

 

2008 yılında Sakarya Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Eğitimi bölümünde doktorasını tamamladı.

 

2003-2004 yılları arasında AB-KOSGEB-TASEV ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği Ayakkabıcılık Enstitüsü Eğitimcilerin Eğitimi programına katıldı. 2005-2008 tarihleri arasında İstanbul TASEV Anadolu Meslek Lisesinde Meslek Dersleri Öğretmeni ve Bölüm Şefi olarak çalıştı.

 

Çeşitli dergi ve sempozyumlarda yayınlanmış makaleleri ve bildirileri ve de bir ders kitabı olarak okutulan kitabı bulunmaktadır.

 

2008 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksek Okulunda Yrd. Doç. Dr. olarak göreve başladı. 27 Eylül 2010 tarihinde Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı

Bu haber toplam 3655 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!