1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti'nin Listesini Bilene Para Ödülü
AK Parti'nin Listesini Bilene Para Ödülü

AK Parti'nin Listesini Bilene Para Ödülü

Siirtliler.Net, AK Parti’nin 3 Milletvekili Adayını bilene 300 TL ödül veriyor.

A+A-

11 Nisan 2011 Pazartesi günü saat 17.00’de AK Parti Genel Merkezi’nin açıklayacağı Siirt’in 3 milletvekili adayını bilene Siirtliler.Net tarafından 300 TL ödül verilecek.

ADAYLARI İLK OLARAK SİİRTLİLER.NET AÇIKLAYACAK

Siirt milletvekili aday adaylığı için 45 kişinin başvuru yaptığı AK Parti’den kimlerin aday gösterileceği aylardır merak konusu. Seçim sürecini aktif bir şekilde gerek Siirt’te gerekse Ankara’da takip eden Siirtliler.Net, Pazartesi günü açıklanacak olan 3 adayın ismini canlı olarak duyuracak.

E-Gazetemiz bilen 1 kişiye 300 TL ödül verecek

Siirt’in 3 adayın isimlerini sıralamaya göre (1.Aday, 2.Aday. 3.Aday) şeklinde bilen okurlarımız arasında yapılacak çekilişte 1 kişiye 300 TL ödül verilecek.

Anketimize katılmak isteyenler;

www.siirtliler.net@gmail.com mail adresine adını,soyadını ve telefon numarasını yazıp gönderen okuyucularımız ödülü kazanmaya hak sahibi olacaklar. İsim, Soyisim veya telefonunu eksik ya da yanlış yazanlar ödül alamayacaklar.

Ayrıca bilen okuyucularımızın isimleri sitemizde yayınlanacaktır. İsminin yayınlanmasını istemeyen okuyucularımızın talepleri dikkate alınacaktır.

Anket için son başvuru: 11 Nisan Pazartesi, Saat 10.00

 

HABER NOTU:

Bay ve Bayan okurlarımız tarafından e-mailler gönderilmeye başlandı. Gelen e-maillerden adayları sırasına göre doğru bilenlere bilgilendirme yapılacaktır.

 

Bu haber toplam 5234 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!