1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti’nin Baydemir’i
Ak Parti’nin Baydemir’i

Ak Parti’nin Baydemir’i

Zaman zaman meclis çatısı altında izlediğimiz vekillerin tartışmalarına şu sıralar kameralar karşısında vekillerin küfürlü konuşmalarına kadar vardı.

A+A-

Ak Parti Elazığ Milletvekili Fevzi İşbaşaran’ın Ankara’da kendisine kimlik soran polislere hakarette bulunarak küfür ettiği ortaya çıktı. Cep telefonu ile görüntülenen tartışmada milletvekili İşbaşaran,  kendisine kimlik soran polislere “sizi yakarım. S…git” gibi küfürler etti.

 

Elazığ Milletvekili İşbaşaran’ın alkollü olduğu ortaya çıktığı ve kayıt edilen görüntülerin Başbakan Erdoğağn’a gönderildiği öğrenildi. Görüntüleri izleyen Başbakan Erdoğan’ın daha sonra İçişleri Bakanlığı’na inceleme başlatması için talimat verdiği öğrenildi.

 

Önceki gün Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatları doğrultusunda 11 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda aralarında eski DTP’li Belediye Başkanlarının da bulunduğu toplam 35 kişinin gözaltına alınmasının ardından aynı küfürlü konuşma Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir’den geldi.

 

BU ÜSLUP OLMADI

 

Gerek Ak Parti Elazığ Milletvekili Fevzi İşbaşaran’ın gerekse Diyarbakır B.Şehir Belediye Başkanı Osman Baydemir’in kameralar karşısında “s… gidin” şeklinde küfürlü konuşmaları tepkilere neden oldu.

Bu haber toplam 2178 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!