1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti’nin aday adaylarından kimileri çalışıyor
AK Parti’nin aday adaylarından kimileri çalışıyor

AK Parti’nin aday adaylarından kimileri çalışıyor

AK Parti’den Siirt Milletvekili Adaylığı için başvuranlardan kimileri seçim çalışmalarına katılarak kendi bölgelerinde oy toplamaya çalışıyorlar.

A+A-

Bugün Ziyaret ve Baykan’da etkinliklerini hissettiren aday adayları ile parti yönetimi geleceklerinden haberdar olan partililerce karşılandılar. Ziyaretlerde vatandaş ve esnafı gezip, sohbet etme pek görülmezken daha çok kendilerini karşılayan partililerle sohbet etme şeklinde gerçekleşti.

FEVZİ SEVGİLİ VE KASIM PEKACAR

Baykan’da seçim lokali açılışı için başlayan günün ziyaretleri Ziyaret beldesi’nde ilk olarak Fevzi Sevgili ve Kasım Pekacar tarafından başladı.

NEVZAT KARAATAY VE İZZET SOYSAL

Aynı ziyaret yerlerinin ikinci konukları aday adaylarından Nevzat Karaatay ile İzzet Soysal idi. Karaatay ile Sevgili’nin mesafeli selamlaşmaları gözlerden kaçmadı.

İL TEŞKİLATI, DEMİRKIRAN VE ÖREN

Aynı mekânları ziyaret eden üçüncü grup ise il teşkilatı, Milletvekili Afif Demirkıran ve Vekil adayı Osman Ören ile partililer oldular.

AÇILIŞ SONUNDA SÜRPRİZ BİR GELİŞME!

Ziyaretler, Baykan’daki seçim lokalinin açılışının ardından son buldu. Baykan’daki seçim lokalinin açılışı görkemli bir şekilde geçerken programın sonunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Sürpriz gelişmeye sonraki haberimizde yer vereceğiz.

Bu haber toplam 3485 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!