1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti’nin 29.Aday Adayı Adnan Öktüren
AK Parti’nin 29.Aday Adayı Adnan Öktüren

AK Parti’nin 29.Aday Adayı Adnan Öktüren

AK Parti Siirt Milletvekili aday adaylığı için Adnan Öktüren bugün il binasına gelerek başvuru dosyasını İl Başkanı Ali İlbaş’a teslim etti.

A+A-

7 Mart Pazartesi günü başlayan memur istifaları ve aday adaylığı başvurularıyla birlikte Siirt Milletvekili aday adaylığı için AK Parti’den başvuranların sayısı Adnan Öktüren ile 29’a ulaştı. Kalabalık bir heyetle birlikte İl binasına gelen Adnan Öktüren’e basın mensuplarının ilgisi yoğundu.

“Çok konuşmak değil çok iş yapmayı ilke edinmiş biriyim”

Aday adaylığı için başvurusunda basın açıklaması yapan Öktüren, “Siirt’te hizmet etmenin şerefini Allahu Teala bana nasip ederse, o şerefe nail olursam şunu bilmenizi özellikle istiyorum. Beni tanıyan insanlar bilir. Ben gece yarısı dahi bu memur halimle ulaşılabilen bir insansam yarın herkesin çok rahat ulaşabileceği bir vekil olmayı size söz veriyorum. Bugün bu başvurumu yaparken burada İl Başkanı sıfatını taşıyan sayın Ali İlbaş’ın da burada bulunmasını hem Siirt için hem kendimiz için bir şans telakki ediyorum. Çünkü artık Siirt’in barışa, güzelliğe, kardeşliğe önemli oranda ihtiyaç duyduğu bir zamanda bunu bizlere ulaştırabilecek insanların görevde bulunması önemli bir şanstır. Çok konuşmaktan ziyade az konuşup çok iş yapmayı ilke edinmiş bir insanım. Kişinin aynası iştir lafına bakılmaz. Bizim geçmişte hemşehrilerimize, dostlarımıza nasıl baktıysak yarın da aynı şekilde bakacağımı özellikle belirtmek istiyorum. Bundan sonra tek hedefimiz vardır. AK Parti’nin buradan bir önceki seçimlerden çok daha anlamlı bir şekilde çıkması için herkes eline düşeni yapması gerekir. Hedef açıktır. Siirt’te bambaşka bir seçim olacağını, sayın Ali İlbaş’ın yönetimiyle daha iyi yerlere gideceğini, biz olalım ya da olmayalım artık Siirt’in makus talihinin değişmesi lazım. Bizler bu işin hizmetkârlığına talibiz.” İfadelerine yer verdi.

 

Bu haber toplam 4025 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!