1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti’nin 17.Aday adayı Cahit Epçaçan
AK Parti’nin 17.Aday adayı Cahit Epçaçan

AK Parti’nin 17.Aday adayı Cahit Epçaçan

AK Parti Siirt Milletvekili aday adaylığı için Cahit Epçaçan bugün (11 Mart Cuma) İl binasına gelerek başvurusunu yaptı.

A+A-

Sırasıyla Cengizhan Başaran, İzzet Soysal ve Kamil Aparı, Nesrin Asut, Muhsin Küskü, M.Sait Özkan,  M.Akif Arpas, Feridun Bağış, Metin Yar, Fevzi Sevgili, Necdet Sevgin, Nevzat Karaatay, Halime Akkoyun, Ömer Aslan, Bayram Kızılay ve Besim Eviz’den sonra AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yapan on yedinci kişi Cahit Epçaçan oldu. .  Aday adayları arasında parti binasına gelenler arasında en kalabalık heyetle gelen kişi Epçaçan oldu.

“2003’te Siirtlinin gözünde beliren umut buğulansa da hala var”

Başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanı Ali İlbaş’a teslim eden Cahit Epçaçan başvurunun ardından yaptığı açıklamada, “Halkın temsilciliği ateşten gömlektir. Bu memleket sahipsiz ve çaresiz değildir. Birliği, dirliği önemsiyoruz. Halkımızla, partimizin merkez ve yerel teşkilatıyla çelikten bir kale olacağız. Milletin sorunlarını bilen, bu sorunları çözme iradesine sahip olan siyasetçilerin küçük hesaplar peşinde koşmayacağını düşünüyorum. Memleketin menfaatleri benim için tüm menfaatlerin üzerindedir. Siirt halkının gözlerinde Başbakan Erdoğan’ın Siirt milletvekili olduğu 9 Mart 2003’te beliren umut, 2011’de biraz buğulanmış dahi olsa, hala var. Karşınızda kökleri, gövdesi, dalları, yaprakları ve meyveleri Siirt’te olan, yani Siirt’te doğan, Siirt’te doyan, yatırımları Siirt’te bulunan, Siirt’te ölmek isteyen ve aynı duyguları çocukları için de isteyen bir Siirt evladı duruyor.” dedi.

Bu haber toplam 11308 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!