1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti’nin 12.Aday adayı Nevzat Karaatay
AK Parti’nin 12.Aday adayı Nevzat Karaatay

AK Parti’nin 12.Aday adayı Nevzat Karaatay

AK Parti Siirt Milletvekili aday adaylığı için Nevzat Karaatay bugün (11 Mart Cuma) İl binasına gelerek başvurusunu yaptı.

A+A-

Sırasıyla Cengizhan Başaran, İzzet Soysal ve Kamil Aparı, Nesrin Asut, Muhsin Küskü, M.Sait Özkan,  M.Akif Arpas, Feridun Bağış, Metin Yar, Fevzi Sevgili ve Necdet Sevgi’den sonra AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yapan on ikinci kişi Nevzat Karaatay oldu.

“Daha güçlü bir hükümet için çalışmalıyız”

Başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanı Ali İlbaş’a teslim eden Nevzat Karaatay başvurunun ardından yaptığı açıklamada, “AK Parti ailesinden bu hizmet yarışına katılan bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bugün olduğu gibi seçim sürecinde de içimizden kime verilirse verilsin adaylık hep beraber birbirimize kenetlenerek AK Parti’nin bayrağını en yükseklere çıkartmak için ve memleketimizin geleceği için daha iyi hizmet gelmesi için, daha güçlü bir hükümetle ülkemizi temsil etmek amacıyla çalışmalıyız. 12 Haziran seçimi memleketimize, bölgemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 4792 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!