1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti Tillo Kongresinde güven tazelendi
AK Parti Tillo Kongresinde güven tazelendi

AK Parti Tillo Kongresinde güven tazelendi

AK Parti Tillo (Aydınlar) ilçe kongresi 182 üyenin katılımıyla gerçekleşti. İlçe Başkanı Ömer Faruk Sualp, yeniden Başkanlığa seçildi.

A+A-

4.Olağan Kongresini 10 Aralık Cumartesi günü gerçekleştiren Tillo AK Parti İlçe Yönetimi, mevcut Başkan Ömer Faruk Sualp ile yola devam dedi.

Tillo’daki Kaymakam Ahmet Sucu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve tek listeyle girilen seçimlerde Ömer Faruk Sualp 182 üyenin tamamının oyunu aldı. Kongreye AK Parti İl Başkanı Ali İlbaş, AK Parti eski İl Başkanı ve 2011 Genel Seçimler Siirt 3.Sıra Milletvekili Adayı Bayram Kızılay, Tillo Belediye Başkanı Mesut Memduhoğlu, Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Meclis Üyesi Remzi Yıldırım, AK Parti Pervari İlçe Başkanı Lokman Özcan, Eruh İlçe Başkanı Cevher Çifçi ve eski İlçe Başkanı Mehmet Ali Kayra ile vatandaşlar katıldı.

İlçe Başkanlığına ikinci dönemdir seçilen Ömer Faruk Sualp, yaptığı açıklamada; “Tillo’yu daha ileri seviyelere ulaştırmak istiyoruz. 9 yıldır iktidarda olan partimizin genel başkanı ve sayın başbakanımıza acil şifalar diliyoruz. Türkiye’nin değil Dünya’nın da kendisine ihtiyacı var. Önümüzdeki yerel seçimlerde 2009’da gösterdiğimiz başarıyı pekiştireceğiz. Tillo’da işsiz gençlerimize istihdam çalışmalarına önem vereceğiz. Ayrıca Tillo’nun ihtiyacı olan çok amaçlı ve programlı bir İmam Hatip Lisesi, ilçemize kazandırılmalıdır. Bu konuda girişimlerde de bulunacağız.

Bu haber toplam 3806 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!