1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti Siirt Kadın Kolları sahada
AK Parti Siirt Kadın Kolları sahada

AK Parti Siirt Kadın Kolları sahada

Siirt’in tüm mahallelerinde seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı dolaşan AK Parti Siirt Kadın Kolları kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanı adayları Erdoğan’a ve Siirt Milletvekili Adaylarına destek istiyorlar.

A+A-

Nurten Temiz başkanlığındaki AK Parti Siirt Kadın Kollarına bağlı kadınlar Siirt’in mahallelerini dolaşarak ülkemizdeki huzurun ve büyümenin devamı için dua ve 24 Haziran seçimleri için hem Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a hem de Siirt Milletvekili Adayları Osman Ören, Sadettin Sabaz ve Lokman Özcan’a oy vererek destek olmalarını istiyorlar.

Beraberlerinde çiçeklerle, kahvelerle ve tanıtım broşürleriyle kapılarını çaldıkları mahalle aralarındaki kadınların bazen Kürtçe bazen de Arapça veya Türkçe dualarla karşılanan AK Partili kadınlar, gördükleri teveccüh karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler.

KADINLARIMIZ ARTIK HUZUR İSTİYOR

Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz yaptıkları çalışmalarla ilgili Siirtliler. NET’e şu değerlendirmelerde bulundu: “Kadınlarımız ve özellikle de yaşlı ablalarımız, annelerimiz artık huzur istiyorlar. Çocukları ve torunları için iyi bir gelecek istiyorlar.” 

 

Bu haber toplam 3081 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum