1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti Siirt adayları teşekkür mesajı yayınladı
AK Parti Siirt adayları teşekkür mesajı yayınladı

AK Parti Siirt adayları teşekkür mesajı yayınladı

24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde AK Parti’nin seçilen ve seçilmeyen 3 Milletvekili adayı sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı yayınladılar.

A+A-

AK Parti’nin Siirt Milletvekili adaylarından Sadettin Sabaz ve Lokman Özcan seçilemediler. Osman Ören partisini ve memleketi Siirt’i TBMM’de 27. Dönemde tek başına temsil edecek.

Seçimlerin ardından AK Parti’nin her üç adayı da sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı yayınladılar. Mesajlarda şu ifadeler yer aldı:


OSMAN ÖREN

“Bizleri yalnız bırakmayan, kalplerini bizlere açan hemşehrilerinize selam olsun. Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir. Teşekkürler Baykan Teşekkürler Kurtalan Teşekkürler Pervari Teşekkürler Eruh Teşekkürler Şirvan Teşekkürler Tillo Teşekkürler Siirt!”


SADETTİN SABAZ

“Sayın Cumhurbaşkanımız ve Partimize destek veren,çıktığımız yolda bizimle beraber yürüyen,özü-sözü bir hemşehrilerime çok teşekkür ederim.Bu yolda beraber yürüdüğüm değerli dava arkadaşlarım Osman Ören ve Lokman Özcan’a teşekkürlerimi, tebriklerimi, saygılarımı sunuyorum...”

LOKMAN ÖZCAN

“Cumhurbaşkanımıza ve Partimize En Yüksek Desteği Veren Pervari’li Aziz Hemşehrilerime Teşekkür Ediyorum. Bu Vesileyle Seçilen Milletvekilimiz Osman Ören‘i Tebrik Ediyor, Sevgi ve Saygılarımı Sunuyorum.”

Bu haber toplam 3737 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
2 Yorum