1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı yapıldı
Ak Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı yapıldı

Ak Parti Seçim İşleri Eğitim Toplantısı yapıldı

Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığı’nın Mardin’de düzenlenen 6.Bölge Eğitim Toplantısına Siirt’ten İl Başkan Yardımcıları Suat Parlak ile Zekeriya Batğı’nın başkanlığındaki başkanlığındaki bir heyet katıldı.

A+A-

8 İli kapsayan 6.Bölge Eğitim Toplantısı, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek’in başkanlığında; SKM Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın katılımları ve sunumları ile gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Pazar günü  Mardin’de Yay Grand Otelde yapılan toplantıda Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Hakkari, Van, Şanlıurfa ve Bitlis illeri teşkilatlarından ilgililer yer aldı.

 

Eğitim amaçlı olarak yapılan, katılım ve coşkunun yüksek olduğu toplantıda, Anayasa Değişikliği Paketi ve Referandum Süreci ile ilgili Seçim İşleri Başkanı Haluk İpek'in sunumunun ardından, SKM Başkanı Mustafa Ataş tarafından sandık esaslı çalışma usulü ile ilgili bilgiler verildi. Daha sonra Seçim İşleri İL Başkanları çalışmaların kapsamlı bir değerlendirilmesini soru  cevap halinde yaptı, sorulan sorular konuşmacılardan cevap buldu.

 

İlimizi temsilen Ak Parti Siirt il Seçim İşlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcıları Suat PARLAK ve Zekeriya BATGI Başkanlığındaki heyete, Merkez ve ilçe başkanları, seçim işleri ve seçim koordinasyon merkezi Başkanları, il yönetim Kurulu Üyeleri ve Siirt İl Genel Meclisi üyesi  Nihat ALTUNÇ katıldı.

Bu haber toplam 2348 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!