1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti lokalinde Fevzi Sevgili izdihamı
AK Parti lokalinde Fevzi Sevgili izdihamı

AK Parti lokalinde Fevzi Sevgili izdihamı

Bir süredir küsmü/değilmi yönündeki soru işaretlerine Fevzi Sevgili bugün son noktayı koydu: AK Parti’ye tam destek!

A+A-

Dün öğleden sonra kalabalık bir grupla Güres Caddesi’nde bulunan AK Parti Seçim Lokaline gelen aday adaylarından Fevzi Sevgili, Devlet Bakanı Egemen Bağış tarafından karşılandı.

 

MİTİNG GİBİYDİ

Seçim lokali önünde kalabalığa hitaben bir konuşma yapan ve konuşmaları sürekli “Fevzi nerede biz oradayız” sloganları ve alkışlarla kesilen Fevzi Sevgili, aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olmak için buradayım. Gönül kapımız bugüne kadar hep açık kaldı. Yıllardır herkesi sevdik, kucakladık. Kürdüyle, Arabıyla, Türküyle, şehirlisiyle, köylüsüyle, işçisiyle, emekçisiyle her kesimi sevdik, kucakladık. Her kesimi başımızın üstünde tuttuk. Evimizin, işyerlerimizin kapısı her zaman için hemşehrilerimize açık oldu. Bugünden sonra da açık olacaktır. Bugün AK Parti Dünya mazlumlarının umudu haline gelmiştir. Birçok ülke Sayın Başbakanımızın ağzından çıkacak cümlelere göre hareket ediyor. Bizler de Sayın Başbakanımızın ağzından çıkacak cümleler doğrultusunda buradayız. O bize düşmek yok dedi. Evet, Fevzi Sevgili temayül yoklamasında birinci çıktı. Kamuoyu araştırmalarında Fevzi Sevgili’nin karşılığına siz değerli hemşehrilerimiz şahitsiniz. Dünya lideri Sayın Başbakanımız neyi uygun gördüyse mutlaka bildiği bir şey vardır.

367 milletvekili yeter sayısı için, sivil anayasa için, barış için, demokratik açılım için daha çok destek dedi bizler de emredersiniz sayın Başbakanımız dedik, icabet ettik ve geldik. Koşulsuz, pazarlıksız geldik. Hizmet ve Allah rızası için, Siirt halkının geleceği için buradayız. Tek bir isteğim var, Siirt halkının daha müreffeh bir hayata kavuşmasıdır. Siirt’te yaşayan insanların sorunlarına biraz daha sahip çıkılması, biraz daha sevgiyle yaklaşılmasıdır. Bunun da gerçekleşeceğinden son derece eminim. Adaymış gibi çalışacağız. Her birimiz Fevzi Sevgili adaymış gibi çalışıp oy isteyecek.”

Bu haber toplam 7990 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!