1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti İl Başkanının Polis Haftası Kutlama Mesajı
AK Parti İl Başkanının Polis Haftası Kutlama Mesajı

AK Parti İl Başkanının Polis Haftası Kutlama Mesajı

AK Parti Siirt İl Başkanı Ali İlbaş, Polis Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

A+A-

Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

  

Emniyet Teşkilatımız suç ve suç odakları ile girmiş olduğu çetin mücadelelerde göstermiş olduğu üstün gayret ve istikrarlı çalışmalarıyla, Milletimizin büyük takdirini kazanmıştır.

 

Emniyet Teşkilatımız, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir.

 

Bu anlayış doğrultusunda, tüm Emniyet Mensuplarının üstlendikleri bu kutsal görevi, Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için en başarılı ve en verimli bir şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine inanıyorum.

 

Bu anlamlı günde, İlimizde ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını takdirle selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.

 

Vatan ve görev uğruna hayatlarını veren aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anıyor, Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 166. yıl dönümünü içtenlikle kutluyor, Polis Teşkilatının tüm Mensuplarına, şahsım ve teşkilatım adına bu anlamlı gün nedeniyle, sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.

 

Ali İLBAŞ

Ak Parti İl Başkanı

Bu haber toplam 2613 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!