1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti heyetini yuhalayınca darp edildi
AK Parti heyetini yuhalayınca darp edildi

AK Parti heyetini yuhalayınca darp edildi

AK Parti, Baykan’da coşkulu bir törenle açtı. Açılış sonrasında ise partilileri bir sürpriz bekliyordu…

A+A-

Baykan’da seçim lokalinin açılış törenine katılan Milletvekili Afif Demirkıran, Milletvekili Adayı Osman Ören, İl Yönetimi ve milletvekili aday adayları açılışı coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirdiler. Açılış programının ardından öğlen yemeği için lokalin karşı sırasında bulunan bir lokantaya doğru partililerin yürüyüşü sırasında kaldırımda bulunan 40 yaşlarında bir vatandaş “ekmeğimle oynadınız” diye bağırarak yuh çekmeye başladı. Yuhalamaya başlayan vatandaş kısa bir sürede üzerine çullanan AK Parti heyetinden birkaç kişi tarafından darp edildi.

 

Edindiğimiz bilgilere göre, Bekir Sarsılmaz adlı vatandaş kahvehane olan ve seçim lokaline çevrilen yerde 5 yıldır çalışmaktaydı. Ancak farklı bir partiden olduğu için 5 yıldır çalıştığı kahvehanenin seçim lokaline çevrilmesiyle işine son verilmiş. Bir görgü tanığının ifadesine göre, yuhalayan vatandaş hakaret ettiği için darp edildiği belirtildi.

 

GÖRGÜ ŞAHİTLERİ BAŞBAKAN ERDOĞAN’I HATIRLATTI

 

Olayın bir başka görgü şahitleriyle yaptığımız görüşmelerde en ilginç yorum Başbakan Erdoğan’ın Aktaş köyüyle ilgili yaşadığı ve Türkiye gündemine oturan hadiseydi. Yapılan yorumda; “Aktaş köylüleri Başbakan Erdoğan, Siirt’e gelirken yolunu kestiler. Tepki gösterdiler Başbakan’a. Başbakan ise yolunu kesip tepki gösterenlerin evini ziyaret etti, onları dinledi, gönüllerini aldı. Bugün yaşanan olayda ise tam tersi bir hadise yaşandı.

Bu haber toplam 3339 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!