1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti Baykan’da koordinasyon toplantısı düzenledi
Ak Parti Baykan’da koordinasyon toplantısı düzenledi

Ak Parti Baykan’da koordinasyon toplantısı düzenledi

Siirt Baykan’da İlçe ve Belde Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı gerçekleşti.

A+A-

AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Siirt Milletvekili Afif Demirkıran’ın katılımıyla Baykan’da gerçekleştirildi

 

AK Parti Siirt İl Başkanlığı Yerel Yönetimler Başkanlığınca yapılan Koordinasyon toplantısına AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, Siirt İl Başkanı, İl Genel Meclisi, İl Yerel Yönetimler Başkanı, Baykan, Aydınlar, Şirvan ilçe belediye başkanları, Kayabağlar, Gözpınar, Ziyaret, Atabağı ve Beğendik Belde Belediye Başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.

 

Baykan Belediye Binasında gerçekleşen 1.Oturum İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile öğleden sonra 2.Oturum İl Genel Meclis Üyeleri ve İlçe Parti Başkanları ile Toplantı Gerçekleşti.

 

1.Oturum sonrası Baykan Belediye Başkanı Mehmet Ali Erol evinde katılımcılara verdiği öğle yemeğinden sonra Baykan Belediye binasına geçildi. Buranda sonra İl Genel Meclis Üyeleri ve İlçe Parti Başkanlarıyla ikinci toplantıya geçildi. Yemeğe gidiş dönüşte halk ve esnaf ile sıcak diyaloglar kurmaya özen gösteren Demirkıran’ın yol güzergâhındaki esnafları selamlaşmadan geçmediği gözlerden kaçmadı.

 

Yemek sonrası açılış konuşmasını Siirt Milletvekili Afif Demirkıran’ın yaptığı toplantıda; “Kıymetli arkadaşlar yaptığımız bu çalışmayla, İlimizde bulunan ilçe ve belde belediye başkanlarımızla her ay toplanmayı hedefliyoruz. Böylelikle bünyemizdeki bilgileri ve deneyimleri paylaşırken, çeşitli problemler noktasında da hızlı bir şekilde çözüme ulaşmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki birbirimizle iletişimimiz ve bu manada toplantılarımızın sürekliliği ne kadar devam ederse paylaşımlarımız ve birbirimize desteğimiz, bulunduğumuz ilçeye, beldeye katkımız da o kadar olacaktır. Biz tüm Siirt’imizde parti ayrımı yapmaksızın tüm İlçe, Belde ve Köylerimize çeşitli desteklerde bulunuyoruz. Fakat yapılması gereken ne gibi ihtiyaçlar veya problemler varsa ilk elden bunların bizlere bildirilmesidir. Böylelikle isteklerden taleplerden ve sıkıntılardan direkt olarak haberimiz olacak ve müdahale etme şansını yakalayacağız. Kanunların bize tanımış olduğu yetkiler çerçevesinde elimizden gelen yardımı parti ayrımı yapmaksızın tüm İlçe, Belde ve Köylerimize daha bilinçli ve rahat götürebileceğiz. Tekrar bu toplantının amacına uygun, problemleri çözen ve güzel şeylerin paylaşılarak çoğaltıldığı bir toplantı olmasını diliyorum “ dedi

 

Toplantının devamında İlçe, Belde ve Köy sorunlarının Dinlenilmesi için Yöneticiler söz alarak bulundukları bölgelerin sorunlarını Demirkıran’a aktardılar.

Bu haber toplam 3130 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!