1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti 10. Yılını Kutladı
AK Parti 10. Yılını Kutladı

AK Parti 10. Yılını Kutladı

AK Parti kuruluşunun 10. yılını düzenlediği iftar yemeği ile partililer ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile kutladı.

A+A-

AK Partinin kuruluş yıldönümünü tüm Türkiye de kutlarken Siirt AK Parti il teşkilatı da düzenlediği iftar yemeği kutlamayı partililer ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ile birlikte kutladı.

 

Düzenlenen iftar yemeğine Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu misafir olarak katılırken. Siirt Ak Parti Milletvekilleri Afif Demirkıran ve Osman Örende katıldı. İftar sonrası 10. yıl kutlamaları çerçevesin de konuşma yapan il başkanı Ali İlbaş ‘ Erdemliler hareketi ile başlayan Ak Parti hareketi bu gün kuruluşunun 10. yılını burada siz Siirt halkı ile kutlamanın sevincini yaşarken ülkemizin on yıl öncesi ile bu gün arasındaki mukayeseleri yapmak istersek Ak partinin ülkemize kazandırdıklarını cumhuriyet tarihinde buyana kazanımlarından daha fazla olduğunu görebiliriz. Genel başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan önderliğinde hızla gelişen Türkiye’nin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. Önümüze çıkan engeller yazılan çizilenler bizleri usandırmadı, bıktırmadı milletimize hizmet aşı ile çıktığımız bu yolda cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizin munassır medeniyetler seviyesinde ve ekonomimizin dünya ülkeleri içinde ilk 10. sıraya girene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Sayın genel başkanımızın partiyi kurduğu gün söylediği artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak cümlesinden yola çıkarak kısa zamanda yapılan yatırımlar bundan sonrada devam edecektir. Dedi

 

 

Konuşmaların ardından Ak Partinin son on yılını anlatan slayt gösterileri  buyük bir dikkat ile izlendi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 3174 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!