1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ajans56 uzmanları sosyal medyaya dikkat çekti
Ajans56 uzmanları sosyal medyaya dikkat çekti

Ajans56 uzmanları sosyal medyaya dikkat çekti

Ajans56’nın Sosyal Medya Uzmanı açıkladı: “Genç seçmene ulaşmanın en önemli aracı sosyal medyadır”

A+A-
Merkezi İstanbul’da bulunan Ajans56 adlı firmanın Sosyal Medya Uzmanı Mücahit Aydınlık tarafından Siirtliler.Net’e yapılan açıklamada, yaklaşan mahalli seçimlerde bilhassa sosyal medyanın önemli bir iletişim aracı olacağı belirtildi.
 
Ajans56’nın ortaklarından yazılım ve sosyal medya uzmanı olan Siirtli hemşehrimiz Mücahit Aydınlık, 2014 yerel seçimleri yarışına girecek olan siyasetçilere şu hatırlatmalarda bulundu: 
 
“Günümüzde işyerinde ve hatta evinde bilgisayarı ve interneti olmayan kimse yok. Bilgisayarların yanı sıra artık ülkemizin en ücra köşesindeki bilhassa gençlerimizde bile akıllı telefonlar bulunmaktadır. Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım siteleri aktif olarak ve aralıksız kullanılıyor. Bireysel kullanıcıların yanı sıra siyasi partiler de sosyal paylaşım sitelerini kurumsal olarak ciddi bir şekilde kullanmaktadırlar. Siyasetçilerin yanı sıra seçmenlerden oluşan hatırı sayılır bir kitle artık sosyal medyada ve özellikle internet medyası dediğimiz haber sitelerinde vakit geçiriyorlar.”
 
Bu haber toplam 2723 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!