1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ahmet Türk’e yapılan yumruklu saldırıya kınama
Ahmet Türk’e yapılan yumruklu saldırıya kınama

Ahmet Türk’e yapılan yumruklu saldırıya kınama

Memur-Sen Siirt Temsilciliği yaptığı yazılı açıklamada “Milli birliğimiz bir yumrukla yıkılamaz” dedi.

A+A-

Kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın Ahmet Türk’e yapılan saldırılar ülkemizi ve milletimizi hedef alan provokasyon olarak değerlendiren Memur-Sen Siirt şubesi yaptığı yazılı açıklamada aşağıdaki satırlara yer verdi.

 

 

MİLLİ BİRLİĞİMİZ BİR YUMRUKLA YIKILAMAZ

 

Kapatılan Demokratik Toplum Partisi’nin eski Genel Başkanı Sayın Ahmet Türk’e yapılan saldırıyı, ülkemizin ve milletimizin huzurunu, istikrarını, birliğini ve beraberliğini bozmaya yönelik bir saldırı olarak değerlendiriyoruz. 

  

Memur-Sen olarak, kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın bu ve benzeri saldırıları ülkemizi ve milletimizi hedef alan provokasyonlar olarak görüyor ve kınıyoruz.

 

Şiddeti bir yöntem olarak seçen kişi ve kuruluşların karşısında olmayı görev sayan Memur-Sen, hak aramada ve tepki vermede demokratik yöntemler dışındaki bütün tercihlerin kötü niyet içerdiği konusundaki görüşünü sürdürmektedir.

 

Bu kapsamda, demokrasiye, istikrara, milletimizin geleceğine yönelik bu tür şiddet içeren saldırıları kınıyor, milletimizin bütün fertlerini bu tür provokasyonlara karşı dikkatli olmaya çağırıyoruz.

 

MEMURSEN KONFEDERASYONU

SİİRT TEMSİLCİLİĞİ

Bu haber toplam 2092 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!