1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Afif Demirkıran, sosyal medyayı yakaladı
Afif Demirkıran, sosyal medyayı yakaladı

Afif Demirkıran, sosyal medyayı yakaladı

İnternet medyacılığında yeni bir soluk olan sosyal medyayı Siirt siyasetinde en iyi kullananın Siirt Milletvekili Afif Demirkıran olduğu görülüyor.

A+A-

Gazeteciliğe yepyeni bir heyecan ve hız kazandıran internet gazeteciliği baş döndürmeye devam ediyor. Facebook ve Twitter gibi önde gelen paylaşım platformları sosyal medya kavramını geliştirdi. Kimler yok ki bu sosyal medyada…

Cumhurbaşkanı’ndan en ünlü sanatçıya, gazetecilerden devlet bakanlarına ve milletvekillerine kadar herkese ulaşabiliyor, onları takip edebiliyorsunuz.

Siirt siyasetinde özellikle twitter’i en iyi kullanan isim Siirt Milletvekili Afif Demirkıran’ın olduğu görülüyor. 4 bine yakın takipçisiyle günlük programlarını ve anlık duygu ve düşüncelerini paylaşan Siirt Milletvekili Afif Demirkıran için “sosyal medyayı yakaladı” yorumları yapılıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Siirt’te olan ardından İstanbul’a oradan da Strazburg’a geçen Demirkıran’ın twitter hesabından paylaştığı mesajlarından bazı örnekler:

Siirtinde Türkiyeninde daha fazla hizmete ihtiyacı var. Durmak yok hizmete devam. selam ve sevgiler

Stuttgart üzerinden Strazburga hızlı trenle seyahat gecmiste karayolu ile yaptığımız seyahatlere göre hem daha rahat hemde daha kısa zamanda

Reformlari Avrupa Birligi istiyor diye degil halkimizin ihtiyaci oldugu icin yapiyoruz ve yapmaga devam edecegiz

Yarin sabahtan itibaren Strazburg'taAvrupa Parlamentosunda yogun bir programimiz var. Gorusmelerin konusu agirlikli AP Rapor Taslagi olacak.

dün Medya'dan bir arkadas hesapladim ortalama iki haftada bir Siirt'e geliyorsunuz dedi

Yogun hafta sonu kongre programlarından sonra İstanbul Kadinlar Pazari Siirt Egitim-Kultur Vakfi Yon Kurulunu ziyaret

Siirtimizde oldukca coşkulu ve heyecanlı bir Kadin Kollari Kongresi gerçekleştiriyoruz İlimize ülkemize hayırlı olsun

40 ülke 81 ilin katılımı ile 4-7 Mayis 2012 tarihinde Siirt'te gerçekleştirilecek GAPGENC Festivali düzenleme komitesi

Kurtalan Kongresindeki kalabalık, coşku ve heyecan bizi geleceğe yönelik ümitlendirdi. İnşaallah 2014'te Kurtalan Belediyesi AK'lanacaktir.

Yarın Kurtalan ve Baykan İlce Kongrelerini Pazar Günü'de Merkez İlce ve Merkez Kadin Kollari Kongrelerini yapmak üzere Siirt'e gidiyoruz.

Bu haber toplam 2675 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!