1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Afif Demirkıran: “Siirt, Sevgilisiyle tanışıyor”
Afif Demirkıran: “Siirt, Sevgilisiyle tanışıyor”

Afif Demirkıran: “Siirt, Sevgilisiyle tanışıyor”

Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, İl Başkanlığına atanan Fevzi Sevgili’nin karşılanması sırasında yaptığı konuşmada : “Siirt, Sevgilisile tanışıyor” dedi.

A+A-
Fevzi Sevgili’yi karşılama sırasında İl binası önünde kalabalığa hitaben konuşan AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran şu ifadelere yer verdi:
 
“Bugün Siirt AK Parti tarihi itibariyle önemli bir gündür. Bugün Siirt AK Parti yeni bir il başkanıyla tanışıyor. Sevgilisiyle tanışıyor. Ben Fevzi Sevgili başkanımıza hoşgeldiniz diyorum. Partimizin bugüne kadar bayrağını yere indirmeyen, her seferinde daha da yukarı çıkarmak için uğraşan tüm il başkanlarıma da teşekkür ediyorum. Fevzi başkanımızın bu bayrağı daha da yukarı çıkaracağına inanıyorum.
 
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNE BUGÜN İTİBARİYLE START VERDİK
 
Bildiğiniz üzere Ali İlbaş, Belediye Başkan Adayı olması münasebetiyle istifa etti. Daha sonra birbirinden değerli 12 arkadaşımız il başkanlığı için müracaat etti. Genel Merkezde yapılan titiz çalışma sonucunda Sayın Başbakanımızan önüne 3 isim gitti. Esasen 12 adayımızın her biri değerlidir. Fakat nasip Fevzi Sevgili kardeşimize olmuştur. Allah nasip ederse Recep Tayyip Erdoğan, 10 gün içerisinde Cumhurbaşkanlığı adaylığını ilan edecektir. Benim beklentim en azından bu yönde. Türkiye’nin de tamamı bunu bekliyor. İnşallah Fevzi Başkanım başkanlığında 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Siirt, Türkiye’de birinci sırada olacaktır. Buna inanıyorum. Bugün Batman’dan itibaren gösterilmiş olan teveccüh bir seçim startı da sayılır. Allah bizleri mahçup etmesin.” 
 
  

 
Bu haber toplam 2953 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!