1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Adnan Özaydın, Siirt Günleri gurur vericiydi
Adnan Özaydın, Siirt Günleri gurur vericiydi

Adnan Özaydın, Siirt Günleri gurur vericiydi

İstanbuldaki Siirtli işadamlarımızdan Adnan Özaydın, katıldığı Siirt Günleri ile ilgili “Gurur verici bir organizasyondu” dedi

A+A-

İstanbul’da ikamet eden Siirt Fersaflı işadamı hemşerilerimizden Adnan Özaydın, Siirt Vakfı’nın tertiplediği Siirt Günleri ile ilgili Siirtliler. NET’e yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

Önceki senelerde düzenlenen Siirt tanıtım günleri etkinliklerine genelde sadece Siirtliler stant açıyordu. Bu sene farklı vilayetlerden az da olsa stant açıldığını gördüm ve bence bu doğru bir karardı. Bu sene etkinlik alanına katılımı görebildiğim kadarıyla önceki senelere göre daha fazlaydı. Organizasyon her sene daha da kurumsallaşılarak profesyonelleşilmiş. Bu durum ilgiyi de olumlu olarak etkilemiş. Ben ailemle seve seve geldim. Hemşerilerimizi, dostlarımızı gördük. Kendi değerlerimizi gözlemleme imkanı bulduk. Mutfağımızı, bağ ve bahçelerimizde yetişen ürünlerimizi, çiftçilerimizin yetiştirdiği ürünleri ve daha birçok değerlerimizi gördük. Siirtteymişiz gibi bir hava esti. Gurur verici bir organizasyondu. Herkes zaten aynı amaçla geliyor buraya. Emeğai geçen herkese başta sayın Valimiz olmak üzere Siirt Vakfına teşekkür ediyorum.

Bu haber toplam 2304 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
3 Yorum