1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Aday adaylarının izlenme durumları
Aday adaylarının izlenme durumları

Aday adaylarının izlenme durumları

Milletvekili aday adaylarının başvurularını anlık olarak isim isim açıklayan Siirtliler.Net’te aday adaylarının izlenme durumları

A+A-

2011 Genel Seçimleri için Siirt Milletvekili aday adaylığı başvurularına anlık olarak isim isim yer veren Siirtliler.Net sitesinde hangi aday adayı ne kadar izlendi, kim ne kadar yorum aldı?

İl Merkez, ilçeleri ve il dışından yoğun bir şekilde takip edilmekte olan Siirtliler.Net’in okurlarından gelen kimi e-postalarda aday adaylarının izlenme durumlarına dikkat çekildi. Okurlarımızın dikkatlerinden kaçmayan izlenme durumuyla ilgili kimi aday adaylarının tıklanma rekoru kırdığı kiminin de yoğun bir şekilde okuyucu yorumu aldığı belirtildi.

İstendiğinde tıklanma sayısının rahatlıkla arttırılabileceğinden dolayı bunun çok fazla önemsenmemesi gerektiğini anımsatan Siirtliler.Net okurları, aday adaylarına farklı IP numaralarından gelen okuyucu yorumlarındaki ilginin önemli bir ayrıntı olduğunu dile getirdiler.

ENÇOK OKUYUCU YORUMU ALAN İSİMLER:

Osman Ören

173

Fevzi Sevgili

160

Ömer Aslan

110

Kasım Ceylan

91

Cahit Epçaçan

53

 

EN ÇOK TIKLANAN İSİMLER

Fevzi Sevgili

16.230

Ömer Aslan

11.390

Hayrettin Çakıcı

11.145

Cahit Epçaçan

7.584

Osman Ören

2.555

 

Okurlarımızın dikkat çektiği bu izlenme durumuna ilave bilgi ekleyen Siirtliler.Net, mevcut 3 milletvekilimizle ilgili de şu ayrıntıyı düştü.

Bugüne kadar 3 milletvekilimizle ilgili yapılan haberlere ve okuyucu yorumlarındaki eleştirilere en açık olan milletvekili Afif Demirkıran’dır.

Dikkat!

Aday adaylarının izlenme durumları dakika dakika değişebilir. Adayları takip eden okuyucularımız yorumlarıyla son durumları yazarak diğer okuyucuları bilgilendirebilir. Tüm aday adaylarına başarılar dileriz.

Bu haber toplam 3806 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!