1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Aday adayları “birlik” mesajı verdi
Aday adayları “birlik” mesajı verdi

Aday adayları “birlik” mesajı verdi

AK Parti’nin milletvekili adaylarını açıklamasının ardından aday adayları “birlik” mesajı verdi.

A+A-

Aylardır beklenen AK Parti’nin adaylarının listesinin açıklanmasının ardından ADAY ADAYLARI İLK AÇIKLAMALARINI SİİRTLİLER.NET’E YAPTI

İŞTE ADAY ADAYLARINDAN SİİRTLİLER.NET’E GELEN AÇIKLAMALAR

FEVZİ SEVGİLİ

Hayırlısı olsun. Aday adaylığı süresi boyunca ben şahsen bütün vecibelerimi yerine getirdim. Temayül yoklamasında sadece Siirt’te değil Türkiye’de en yüksek oy oranını aldım. Sonucun hayırlı olmasını diliyorum.

KASIM CEYLAN

Ben en başından beri söylüyorum hayırlı olan neyse o olsun diyorum. Böyle hayırlı olmuştur ki bu netice çıktı diye düşünüyorum.

NEVZAT KARAATAY:

Sayın Başbakanımızın verdiği tüm karara saygımız sonsuzdur. Hayırlı olsun. Adaylara başarılar diliyorum.  Ben başta söylediğim gibi kim olursa olsun partimin vereceği karara saygılı olacağım ve destekleyeceğim. Bu sözümün de arkasındayım.

MEHMET EFE:

Sayın Başbakan ve yakın çalışma arkadaşları geceli gündüzlü çalışarak listeleri oluşturdular. Elbetteki meseleye çok yönlü baktılar. Listeye girenleri de girmeyenleri de tebrik ediyorum. Bulunduğumuz süreç Türkiye için önemlidir. Herkesin bu sürece nefsi ve kişisel bakmaması gerektiğini düşünüyorum. Listeye girmeyi ummakla beraber girememiş olmaktan dolayı herhangi bir kırgınlık içinde değilim. Olmam da söz konusu değildir.

ERKAN İZGİ

Hayırlısı olsun. Memleket için hayırlısı olsun. Hiçbir şekilde küsmek yok. Desteğimiz sonuna kadar var. Bizim kardeşlerimizdirler, ağabeylerimizdirler. Biz partimiz için varız. Bizim için önemli olan partimizdir. Şahıslar önemli değil.

CENGİZHAN BAŞARAN

Hayırlısı olur İnşallah Allah hakkımızda hayırlısını verir diye düşünüyordum. 45 aday arkadaş vardık genel merkezimizin verdiği karar saygılıyız. Önemli olan partimizin başarılı olması 1 sırada çıkması.

FARUK ÖZER

Ben bu listeyi olumlu bulmuyorum. Afif Demirkıran’ın tekrar aday gösterilmesi oy kaybettirecektir. Halka hizmet önemlidir. AK Parti neden böyle bir sıralama yaptı bilmiyorum. Afif Demrikıran'a saygım var fakat halkın ciddi tepkisinin olduğu ve daha önce 2 dönem de vekillik yapmış birini tekrar tekrar listeye konması özellikle de 1. sıraya konması beni şaşırttı doğrusu. BDP’nin bir hatası söz konusu burada; sanırım, BDP eğer AK Parti listesinin böyle olduğunu bilseydi 1 bağımsız aday yerine 2 bağımsız aday koyardı.

MAŞALLAH EREK

Ben bu hizmet yarışında 2007de de vardım 2011de de varım. Bizim şahıslarla bir işimiz yoktur, bizim asıl sevdamız AK Partidir. AK Parti ile yola devam.

 

LİSTEYE GİREMEYEN DİĞER ADAY ADAYLARININ GÖRÜŞLERİNE YER VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

Bu haber toplam 7129 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!