1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. ADAG Vakfı’ndan Siirt Üniversitesi’ne ziyaret
ADAG Vakfı’ndan Siirt Üniversitesi’ne ziyaret

ADAG Vakfı’ndan Siirt Üniversitesi’ne ziyaret

ADAG Vakfı’nın Şanlıurfa ve Diyarbakır şubesi mensupları akademik dayanışmanın gereği olarak, kalabalık bir heyetle Siirt Üniversitesi’ni ziyaret ettiler.

A+A-

Kısa adı ADAG olan Akademik Dayanışma Araştırma Geliştirme Vakfı heyetini Siirt Üniversitesi adına Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eşref Taş, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Şahin, Yapı İşleri Daire Başkanı Abdurrahman Datlı, Dekan Yardımcıları, Öğretim Üyeleri, Araştırma ve Öğretim Görevlileri karşıladı.

 

Siirt Üniversitesi Fakülte Dekanı Prof. Dr. Eşref Taş ve Prof. Dr. Ömer Şahin misafir heyete üniversiteleri hakkında bilgi verdiler ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. ADAG Vakfı heyeti adına Şanlıurfa Şube Başkanı Doç. Dr. Süleyman Yılmaz, mensupları arasındaki dayanışmaya önem verdiklerini, çevre üniversitelere bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, Siirt Üniversitesi’ndeki ilgili tüm görevlilere başarılar diledi ve beraberinde getirdikleri hediyeyi takdim etti.

 

Daha sonra Siirt Üniversitesinin temsilcileri, misafirleri Siirt ve yöresindeki tarihi yerleri gezdirdiler. Çok sıcak ilginin yaşandığı görüşmeler sonucunda heyetler karşılıklı iyi dilek ve yeniden görüşebilme temennisi ile vedalaştılar.

Bu haber toplam 2303 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!