1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Açı Temel Lisesi’ne kayıtlar başladı
Açı Temel Lisesi’ne kayıtlar başladı

Açı Temel Lisesi’ne kayıtlar başladı

Siirt’te yıllardır özel eğitim sektöründe hizmet veren ve birçok başarılara imza atan Açı Dershanesi, önümüzdeki yıl için dershaneden okula dönüşüm hazırlıklarına başladı.

A+A-

Bugüne kadar 4 Türkiye birincisi, 119 Tıp, 158 Hukuk-PDR ve Psikoloji, 374 Mimarlık ve Mühendislik, 416 Eğitim Fakültesi ve 698 Fen-Edebiyat Fakültesine öğrenci yerleştiren Siirt Açı Dershanesi, bu yıl da birinci TEOG sınavında 2 Türkiye birincisi çıkardı.

ÖZEL AÇI TEMEL LİSESİ’NE BAŞVURULAR BAŞLADI

Önümüzdeki 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Özel Açı Temel Lisesi olarak hizmet verecek olan Açı’da başvurular şimdiden başladı.

Dershanedeki eğitim faaliyetlerinin en az dört katı daha fazla çalışarak tüm öğrencilerini üniversiteye yerleştirme kararı alınan Özel Açı Temel Lisesi’nde dersler birebir soru çözümü, etüdler, sınavlar, seminerler, kamplar ve sosyal etkinliklerle gerçekleşecek.

KONTENJAN SINIRI VAR

Özel Açı Temel Lisesi’ne kayıt yaptıracak olan öğrenciler için kontenjan sınırlaması olduğu bildirildi. Bu durumun veliler tarafından unutulmaması gerektiği hatırlatıldı.

SINAVDAN DERECE YAPANA İNDİRİM

Öte yandan 28-29 Mart günlerinde yapılacak Seviye Tespit sınavında derece yapan öğrenciler  için indirimler uygulanacaktır. 

Bu haber toplam 4135 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!