1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Abi ve Ablalarından Miniklere Süpriz Ziyaret
Abi ve Ablalarından Miniklere Süpriz Ziyaret

Abi ve Ablalarından Miniklere Süpriz Ziyaret

Halide Kutlualp İlköğretim Okulu Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü öğrencileri komşu Vilayet Hizmetler Birliği Ana Okulunu ziyaretler .

A+A-

Kulüp danışman öğretmeni Hakkı ÇEVİK’in eşliğinde yapılan ziyarette, Halide Kutlualp İlköğretim Okulu öğrenci ve velileri, beraberlerinde götürdükleri hediyelerle minik öğrencileri mutlu etmiş ve onlarla güzel ve eğlenceli zaman geçirdiler.

Vilayet Hizmetler Birliği Ana Okul Müdürü Ahmet AÇIKGÖZ yaptığı açıklamada “ Bu ziyaretin kendi öğrencileri için çok faydalı olduğunu , onları sosyalleştirme açısından büyük payı olduğunu, bu tür ziyaretleri her zaman beklediklerini ” ifade etti.

Kulüp danışman öğretmeni Hakkı ÇEVİK’in yaptığı açıklamada ’’ Öğrencilere yaptırılan bu etkinliklerle öğrencileri toplum hizmeti çalışmalarına katıp, sosyalleşmelerine olanak sağlayarak topluma hizmet anlayışını öğrencilere kazandırmaktır’’.Aynı zamanda Kulüp danışman öğretmeni Hakkı ÇEVİK ’’ Bilim,Fen ve Teknoloji Kulübü olarak bu ziyaretlerin devam edeceğini bundan sonraki ziyaretin çocuk esirgeme kurumundaki çocuklarımıza yapılacağını ‘’belirtti.

Bu haber toplam 2428 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!