1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Abdulkerim Çelik’ten 2 günden beri haber alınamıyor
Abdulkerim Çelik’ten 2 günden beri haber alınamıyor

Abdulkerim Çelik’ten 2 günden beri haber alınamıyor

Siirt İHA Muhabiri olan meslektaşımız Recep Çelik’in babası Abdulkerim Çelik, Pazartesi günü İstanbul’da kayboldu ve kendisinden hiçbir haber alınamadı. Çelik’in hafıza kaybı hastalığı bulunuyor.

A+A-

İstanbul’da misafir olarak bulunan 59 yaşındaki Recep Çelik, 07 Aralık 2009 Pazartesi günü hastanede yatan kızını ziyaret ettikten sonra kaybolduğu belirtildi.

 

Görenler, duyanlar insaniyet namına en yakın polis karakoluna veya  0506 543 53 99 numaralı telefona bilgi vermeleri önemle rica olunur.

 

Meslektaşımız Recep Çelik konuyla ilgili şu bilgileri aktardı : “Babam 59 yaşında ve Siirt Maliye’den emekli bir insan. 5 yıl önce geçirdiği menenjit hastalığı nedeniyle hafıza kaybına uğradı. Çok az şeyi hatırlıyor. Adını, Soyadını ve memleketini biliyor. Pazartesi günü İstanbul Esenler’de bulunan Avesen adlı özel bir hastanede yatan kız kardeşime annem ve ağabeyimle birlikte ziyarete gittiler. Ziyaret sırasında babam dışarı çıkıyor ve kimse dışarı çıktığını fark etmiyor. MOBESE kayıtlarında hastaneden tek başına çıktığı görüldü. Ancak o dakikadan itibaren kendisinden bir daha haber alamadık. Aile olarak perişan bir durumdayız. Hayattamıdır, hayattaysa bu kış mevsiminde nerededir ne yapar bilmiyoruz ve çok endişe ediyoruz. Resmi kurumlara müracaatımızı yaptık.” dedi.

 

abdulkerim çelik

Bu haber toplam 3013 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!