1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. 75. Yıl Lisesi Belediye Başkanı Taşkın’ı ağırladı
75. Yıl Lisesi Belediye Başkanı Taşkın’ı ağırladı

75. Yıl Lisesi Belediye Başkanı Taşkın’ı ağırladı

Siirt’te istikrarlı bir şekilde mahallelerde halk buluşmaları toplantıları tertipleyen Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın, bu sefer liselilerle bir araya geldi.

A+A-

Halk Buluşmaları kapsamında toplantılar düzenleyen Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın bu sefer 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu’nda eğitimci ve öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Taşkın, genç öğrencilerle söyleyişi gerçekleştirdi. Eğitim yılları ve görev yaptığı iller hakkında bilgi veren Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, göreve geldiği ilk anda, Siirt Belediyesi’nde mevcut olan sorunlara el attığını belirtti.

Siirt Belediyesinin yaptığı ve planlanan projeleri hakkında bilgi veren Taşkın, Siirt’in hizmeti baştan sona hak ettiğini söyledi. Belediye Başkan Vekiliyle bir araya gelen öğrenciler, sohbet programında Siirt’in yerel yönetimleri hakkında bilgi sahibi edindi.

Daha sonra soru ve cevap şeklinde geçen buluşma toplantısında, öğrenciler eğitim yaşantılarında yaşadıkları sorun ve talepleri Başkan Vekili Taşkın’a aktardı. Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, öğrencilerin sorun ve taleplerini not aldı.

75.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehmus Ertene, Başkan Vekili Taşkın’a öğrencileri buluşma programından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirip, Okul yönetimi ve öğrenciler adına teşekkür etti.

Program, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’ın okul yöneticileri ve öğretmenleri ile kısa geçen sohbeti ve çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bu haber toplam 2297 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!