1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 40 Tanju Çolak Olsan Ne Yazar?
40 Tanju Çolak Olsan Ne Yazar?

40 Tanju Çolak Olsan Ne Yazar?

“Siirtspor’a Can Feda… 40 Tanju olsan ne yazar?” işte bu söz Siirtspor taraftarının duruşunu özetliyor.

A+A-

Siirtspor’a geldiği günden bugüne kadar sürekli Adnan Öktüren’le problem yaşayan ve bu problemlerini de her ortamda dile getiren Tanju Çolak, haddini aşan tavır ve söylemlerine bir yenisi eklendi.

ÖNCE DEDİKODU, ŞİMDİDE TEHDİT

Adnan Öktüren’le ne alıp veremedikleri olduğu bilinmiyor ancak kişisel ihtiraslarını her ortamda dile getiren Tanju Çolak, birkaç şakşakçısından aldığı gazla tehditlere de başladı. Spor kamuoyunda hakim olan görüş: “Adnan Öktüren’in hataları eksikleri olabilir ama sonuçta Siirt’in evladıdır. Gelip geçici değildir. Tanju Çolak ise bugün var yarın yok. Tanju yerini bilmelidir” şeklinde dile getiriliyor.

SİİRTLİLER.NET’İ KULLANMAYA ÇALIŞTI, YEMEYİNCE SALDIRIYA BAŞLADI

Adnan Öktüren’e karşı Siirtliler.Net’i kullanmaya ve Öktüren’e karşı yönlendirmeye çalışan Tanju Çolak, beklediği tepkiyi alamayınca tehditlere başladı. Özel sohbetlerde Adnan Öktüren’i kötüleyen Tanju “Aranızdaki problem bizi ilgilendirmez. Siirtspor ile ilgili yapılabilecekleri konuşun. Takımın hali iyi değil siz neleri konuşuyorsunuz” şeklinde yanıt alınca fena bozuldu.

BOTANSPOR ÜZERİNDEN ÖKTÜREN’E TUĞLA ÖRMEYE ÇALIŞTI

Önceki gün Siirtliler.Net muhabiri Suat Bilim’i telefonla arayarak Adnan Öktüren’e bu sefer Botan Spor üzerinden tuğla örmeye çalışan Tanju, şu sözlerle tehdit etti: “Sitenizi takip ediyorum ama Botanspor’a benden daha fazla yer veriyorsunuz. Ben ulusal tüm kanallara çıkabiliyorum ama sizin sitenizde bir resmim dahi çıkmıyor. Bundan sonra sizinle işim olmaz. Gözüme gözükmeyin!

FACEBOOK’TA TANJU’YA TEPKİLER YAĞIYOR

Tanju ile ilgili gelişmelerin paylaşıldığı sosyal paylaşım siteleri Facebook ve twitter gibi ağlarda Tanju Çolak’a Siirtlilerden tepkiler yağıyor.

Bu haber toplam 5409 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!